סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אינפימר חתמה על הסכם רכישה עם פיוצ’ר קרופס

פיוצ’ר קרופס עוסקת בתחום החקלאות הוורטיקלית, ופיתחה בשיתוף פעולה עם מומחים מהמכון הוולקני, פתרונות טכנולוגיים חדשניים להשבחת גידולים חקלאיים בתנאים מבוקרים

 אינפימר מדווחת כי היום חתמה עם פיוצ’ר קרופס, הפועלת בתחום האג-טק והפוד -טק, על הסכם, בהמשך למזכר העקרונות המחייב בין החברות, עליו דיווחה החברה ב - 19 באוקטובר.

ההסכם קובע כי במועד ההשלמה של העסקה בין אינפימר לבין פיוצ’ר קרופס - כנגד מכירה והעברה לחברה של כל הזכויות בפיוצ’ר קרופס, תקצה החברה לבעלי המניות, הרוכשים, מניות המייצגות 69% מהון החברה.

כמו כן, נקבעו אבני דרך הנוגעות לשווי החברה, ליעדי מכירות ולהסכמים אסטרטגיים, המקנות זכות להקצאות עתידיות לרוכשים.

השלמת ההסכם כפופה, בין היתר, לאישור בית המשפט לפי חוק החברות, לפיו עם אישור ההסדר, אינפימר וחברת הבת אינפימר טכנולוגיות, תיוותרנה ללא חובות לנושים שאינם נמנים על בעלי השליטה הנוכחיים בחברה.

לצורך סילוק החובות של החברה ושל חברת הבת, הסכימו הרוכשים להעמיד לחברה הלוואה בסך 1.4 מיליון ש"ח אשר תוחזק בנאמנות עד למועד ההשלמה של העסקה.

מעבר לכך, במועד ההשלמה ייווצר לחברה חוב של 2.5 מיליון דולר כלפי הרוכשים, שהנו חלק מהתמורה של
אינפימר בעבור ההעברה והמכירה של כל הזכויות בפיוצ’ר קרופס.

את העסקה ליוו עוה"ד אילן גרזי וליאור אוסטשינקי ממשרד פרל כהן.

תנאים נוספים להשלמת העסקה: גיוס לחברה מהציבור של 35 מיליון ₪ לפחות, או סכום נמוך יותר שיאושר על ידי הרוכשים והחברה (אך לפחות סכום שיאפשר למניות החברה להיסחר ברשימה הראשית של הבורסה), לפי שווי שוק מינימלי לחברה של 200 מיליון ₪ לפני הגיוס מהציבור, או שווי נמוך יותר שיאושר על ידי הרוכשים, אישור האסיפה הכללית של החברה את העסקה.

ככל שייחתמו המסמכים המחייבים וככל שלא תושלם העסקה בתוך 165 ימים מיום חתימת מזכר העקרונות (בכפוף לזכות הצדדים להאריכה בהסכמה), יתבטלו ההסכמים בין הצדדים, בלא התחייבות של מי מהם.

גרי גרינשפן, ממייסדי פיוצ’ר קרופס, משמש כמנכ"ל שלה וימשיך לשמש בתפקיד המנכ"ל עם השלמת העסקה. גרינשפן מחזיק ב - 5% מפיוצ’ר קרופס, בעל ניסיון של 25 שנים בתחום מוצרי המזון ובתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל בקבוצת שטראוס.

פיוצ’ר קרופס עוסקת בתחום החקלאות הוורטיקלית, ופיתחה בשיתוף פעולה עם חוקרים ומומחים מהמכון הוולקני, פתרונות טכנולוגיים חדשניים להשבחת גידולים חקלאיים בתנאים מבוקרים, המאפשרים להתאים את התוצרת החקלאית לצרכי השוק, מבחינת איכות וכמות.הוסף תגובה
  1. 1. לא הבנתי לגמרי

    מאת: אלףלילהולילה | פורסם ב- 13/01/21 17:13

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים