סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

את יומו האחרון בבית הלבן יחגוג טראמפ בעליות שערים

המדדים מטפסים בפתיחת המסחר, נאסד"ק עולה 0.8%; באירופה מגמה חיובית; בנק אוף אמריקה וגולדמן זאקס פרסמו דוחות לפני המסחר

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות ובאיחור של יום, לאחר שאתמול לא התקיים מסחר לרגל יום מרטין לותר קינג. היום יהיה יומו האחרון של הנשיא היוצא טראמפ בתפקיד ומחר יושבע ג’ו ביידן, ווישנגטון ממשיכה להיות מתוחה מאוד בעיקר לאחר הפריצה לגבעת הקפיטול לפני כשבועיים, והחשש ממהומות עדיין קיים.

ג’נט יילן הנגידה לשעבר ושרת האוצר המיועדת צפויה להעיד בסנאט בהמשך היום. היא צפויה לתמוך בהמשך הרחבות גדולות והזרמות לאזרח האמריקאי על רקע התארכות המגפה בארה"ב. ארה"ב סופרת 400 אלף מתים מוירוס הקורונה וזה לא נראה שיש עצירה כלשהי. הממשל מתקשה לחסן בכמויות מספקות.

באירופה עליות קלות ביום השני של שבוע המסחר, הדקס עולה 0.25%, הקאק הצרפתי מתחזק ב-0.1% ובבריטניה מדד הפוטסי נסחר ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות לרמה של 52.6 דולר לחבית וזה על רקע צפי לירידה בביקוש בשל התארכות מגפת הקורונה וירידה בתעבורת הטיסות העולמית. הזהב נסחר ברמה של 1838 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

בנק אוף אמריקה (BAC) - הבנק דיווח על רווח של 59 סנט למניה מול צפי ל-55 סנט ברבעון הרביעי של השנה. ההכנסות יצאו מתחת לציפיות ומה שהציל את השורה התחתונה היו הכנסות גבוהות ממסחר בשווקים. מניות הבנק יורדות 1.5% במסחר המוקדם.

גולדמן זאקס (GS) הרווח למניה עומד על 12.08 דולר מול צפי לרווח של 7.47 דולר. הכנסות החברה ברבעון עקפו את התחזיות בעיקר בזכות חטיבת המסחר באגרות חוב. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

ג’נרל אלקטריק (GE) עולה 1.4% במסחר המוקדם, החברה מודיעה על הקפאה של הטבות פנסיה ל-2800 עובדים בחטיבה בבריטניה. התחייבויות הפנסיה של החברה בבריטניה עומדות על 14 מיליארד דולר בשנת 2020.

הליברטון (HAL) חברת הנפט דיווחה על רווח של 18 סנט למניה מול צפי של 15 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בשל קיצוץ הוצאות ועליה במחיר הנפט ברבעון האחרון. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

אמריקן אקספרס (AXP) קיבלה העלאת המלצה כפולה מתשואת חסר לתשואת יתר מג’י פי מורגן.

לוגיטק (LOGI) - החברה מעלה את התחזית השנתית שלה לאחר שברבעון הרביעי היא צופה רווח תפעולי פי 3 מהרבעון המקביל בשנה שעברה. העבודה מהבית הגבירה את הביקוש למוצרי החברה, בעיקר לציוד היקפי כמו מקלדות ועכברים. בהמשך היום המנכ"ל צפוי להופיע בתוכנית של ג’ים קרמר "מד מאני" ב- CNBC.הוסף תגובה
  1. 3. כריות (לל"ת)

    מאת: maxim2222 | פורסם ב- 19/01/21 16:22
  1. 2. לא יודע אם יחגוג...

    מאת: MEIR007 | פורסם ב- 19/01/21 16:13
  1. 1. לא יודע אם בעליות,אבל בחדר

    מאת: maxim2222 | פורסם ב- 19/01/21 16:09

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים