סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

איילון ביטוח מציגה מודל חדש של הלוואות ”משכנתא הפוכה” לבני 60 ומעלה

החברה מעמיקה את מעורבותה בתחום האשראי והמימון החוץ בנקאי; ההלוואות ניתנות ללא קנס על פירעון מוקדם ובלי צורך בערבות היורשים

לאחר שהרחיבה את פעילותה בתחום ערבויות הביצוע לקבלנים וחברות תשתית, ממשיכה איילון ביישום אסטרטגיית הצמיחה בשיווק מוצרי הסיכון, ומעמיקה את מעורבותה בתחומי האשראי והמימון החוץ בנקאי.

כמענה לצורך אמיתי שאותר בשוק, גיבש אגף ההשקעות של איילון מודל חדש של הלוואות "משכנתא הפוכה" שמאפשר לבני 60 ויותר לממן, כנגד משכון בית בשווי של 1 מיליון ש"ח ומעלה, כל צורך או מטרה כמו שדרוג רמת החיים ואף סיוע לילדים – וזאת בעלות נמוכה. תהליך קבלת ההלוואה באיילון הינו מהיר וקל ומאפשר החזר ההלוואה בכל עת ללא קנס פירעון מוקדם.

בניגוד לגורמים מממנים אחרים, באיילון לא מתנים את ההלוואה בקבלת ערבות מהיורשים הטבעיים ומסתפקים בהחתמתם על מסמך יידוע בלבד, כאשר הנכס עצמו נשאר, כמובן, בבעלות בני ה-60 ויותר ובשימושם.

טווח המימון של התוכנית הורחב, הן מבחינת גובה ההלוואה (החל מ-100,000 ₪) והן מבחינת שיעור המימון (החל מ- 20% ועד 55%, תלוי גיל), כך שעל אותו הנכס הלווים יכולים לקבל יותר.

גם מסלולי ההלוואות הורחבו וללווים מוצעים יותר מסלולים אפשריים; מסלול הלוואת בלון מלא - ללא החזר חודשי, מסלול המאפשר החזר חודשי של הריבית השוטפת ומסלול המאפשר החזר חודשי של קרן וריבית (שפיצר). בשני המסלולים הראשונים, פירעון קרן ההלוואה יתבצע על ידי היורשים, עד 12 חודשים ממועד פטירת הלווה.

בכל אחד מהמסלולים איילון מאפשרת, כאמור, פירעון מוקדם, חלקי או מלא, של ההלוואה בכל עת וללא קנסות. העמלות והריביות אטרקטיביות - ריבית 5.2% עבור מסלול בלון מלא, ריביות מופחתות למסלולים המשלמים, בהתאם לתנאי העסקה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מציין: "אסטרטגית איילון מכוונת כל העת לפיתוח מוצרים ושירותים חדשניים עפ"י צרכים וזאת לטובת קהל לקוחותיה וערוצי ההפצה שלה. לנוכח הקשיים שחווים בני 60 ויותר, ובמיוחד בעלי עסקים קטנים ובינוניים שנקלעו לקשיים לנוכח משבר הקורונה, ראינו לעצמנו חובה להרחיב את היצע הפתרונות הפיננסים שלנו ולגבש את המודל של "משכנתא הפוכה" שפיתח אגף ההשקעות שלנו בתנאים אטרקטיביים במיוחד. מדובר בהזדמנות נוספת שיש לסוכני החברה לתת ערך ממשי וחשוב ללקוחותיהם ".

רונה יוסף, מנהלת אגף ההשקעות באיילון מציינת: "העלייה בתוחלת החיים לצד יוקר המחיה והירידה בהכנסות, הופכים את מסלולי הלוואת “משכנתא הפוכה” שלנו לאטרקטיביים מאוד עבור בני 60 ויותר ומאפשרים להם מצד אחד לשמור על הנכס בבעלותם ומצד שני לשדרג את רמת חייהם ו/או לסייע לילדים ללא דאגה של החזר תשלומי ההלוואה".

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים