סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

סוף עידן טראמפ, תחילת עידן ביידן: וול סטריט פותחת את המסחר בעליות שערים

טראמפ עזב מוקדם יותר את הבית הלבן ולא ישתתף בטקס ההשבעה של הנשיא החדש, מאוחר יותר היום. ביומו האחרון בתפקיד חנן טראמפ 73 אסירים ביניהם מפעילו של ג’ונתן פולרד

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר במגמה חיובית ושיאים חדשים במדד דאו ג’ונס. יום היסטורי בארה"ב, הנשיא היוצא דונלד טראמפ עזב מוקדם יותר את הבית הלבן ולא ישתתף בטקס ההשבעה של הנשיא החדש ג’ו ביידן מאוחר יותר היום. ביומו האחרון בתפקיד חנן טראמפ 73 אסירים ביניהם מפעילו של הסוכן ג’ונתן פולרד שעלה לישראל מוקדם יותר החודש.

הנשיא החדש ג’ו ביידן יקבל אומה חלוקה עם לא מעט משברים בראשה משבר הבריאות בעקבות מגפת הקורונה שהכתה חזק בארה"ב כמו גם משבר כלכלי ותמיכה בלתי נגמרת של הממשל באזרחים ובאבטלה. 

באירופה עליות קלות הדקס מתחזק 0.7%, הקאק הצרפתי עולה 0.4% בריטניה נסחרת ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 53.5 דולר לחבית, הזהב יציב סביב רמה של 1840 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

נטפליקס (NFLX) מזנקת במסחר המוקדם 13% לאחר שאמש פרסמה דוחות מעורבים עם תחזית חזקה וגידול במנויים המשלמים. החברה הציגה פספוס ברווח למניה אך השוק מסתכל על הצמיחה, העלאת התחזית לרבעון הראשון והחשוב ביותר הוא תזרים חיובי נייטרלי השנה ומעבר לתזרים חיובי ב-2022. החברה אמרה את מילת הקסם חסרת האחריות והוא רכישה עצמית של מניות. נראה שהפירמות בארה"ב לא למדו כלום מחודש מרץ.

פרוקטר אנד גמבל (PG) עולה אחוז במסחר המוקדם לאחר שהחברה פרסמה דוחות עם רווח של 1.64 דולר למניה מול צפי ל-1.51 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. מגפת הקורונה העלתה מאדאת הביקוש לשלל מוצרי החברה בעיקר לתחזוקת הבית. החברה מעלה תחזית להמשך השנה.

עליבאבא (BABA) עולה 6% במסחר המוקדם ומשלימה זינוק דו יומי של קרוב ל-10% לאחר שג’ק מא מייסד החברה נראה בציבור לראשונה מזה שלושה חודשים.

מורגן סטנלי (MS) עקף את תחזית הרווח וההכנסות לרבעון הרביעי של השנה. התוצאות ניצלו הודות לחטיבת הבנקאות להשקעות ועמלות ממסחר בני"ע. המניה עולה 1.8% במסחר המוקדם.

יוניטד הלת’ (UNH) חברת ביטוחי הבריאות דיווחה על רווח של 2.52 דולר למניה מול צפי לרווח של 2.41 דולר עם הכנסות שעקפו את התחזיות. הרווח נפל ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה בעיקר בגלל השפעת מגפת הקורונה. מניות החברה נסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.הוסף תגובה
  1. 2. עברנו את פרעה......... (לל"ת)

    מאת: חגי8000 | פורסם ב- 20/01/21 16:05
  1. 1. אומנם סוף תחילת טראמפ אבל תחילת

    מאת: אוריה18 | פורסם ב- 20/01/21 16:03

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים