סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

ALD מנהלת מו”מ למיזוג חברת סייבר

אחד התנאים למיזוג הפעילות הוא השקעה של 50 מיליון דולר בחברה הממוזגת; 20% מההשקעה כבר הובטחו

חברת ALD, שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, דיווחה הבוקר כי היא מנהלת מו"מ ראשוני, במסגרתו נבחנת האפשרות למזג לתוכה פעילות של חברה בתחום הסייבר, אשר הוקמה ע"י יוצאי יחידות טכנולוגיות מובחרות בצה"ל, עם פתרון חדשני למחשוב מוצפן. המיזוג ייעשה בתמורה להקצאת מניות שליטה בחברה לידי בעלי השליטה בחברת הסייבר.

מהחברה נמסר כי אחד התנאים להיתכנות מיזוג הפעילות, הינו השקעה בהיקף של כ- 50 מיליון דולר בחברה הממוזגת, מתוכו כבר הובטחו סכום בהיקף של 20% מסבב המימון, במסגרת כתב התחייבות בלתי חוזר ממשקיעים. מגעים נוספים מתנהלים עם מספר ניצעים מוגבל להשלמת סבב המימון.

החברות החלו במגעים ראשוניים ובדיקת נאותות כדי לבחון את מיזוג פעילותן, וזאת על מנת ליהנות, בין היתר, מחיבור סינרגטי בין החדשנות הטכנולוגית של חברת הסייבר, לבין בסיס הלקוחות ותשתית המכירות המקומית והבינ"ל של ALD.

השלמת המיזוג כפופה לקבלת אישורי הצדדים לעסקה, כמו גם כל אישור אשר יידרש מכל גורם רגולטורי או צד שלישי הקשור למיזוג. החברה תוסיף ותעדכן אודות התקדמות המשא ומתן בהתאם לנדרש.

אי.אל.די הינה חברה ישראלית ותיקה הפעילה בתחום התוכנה והייעוץ מזה 36 שנים. לחברה מחזור שנתי של כ-125 מיליון ש״ח הגדל באופן עקבי ויציב. הקבוצה עוסקת במתן שירותים, ייעוץ ותוכנה בתחום אמינות מערכות. לקוחות החברה הינם גופים ממשלתיים וחברות ענק בעולם שעובדות עם אי.אל.די מעל 20 שנה. החברה מעסיקה כ-400 עובדים ומשרדיה ממוקמים באבן יהודה, בישראל.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים