סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הבורסה בארה”ב פותחת את שבוע המסחר במגמה מעורבת

הנאסד"ק עולה 1.3%. הבית הלבן צפוי לדון בחבילה נוספת של סיוע לכלכלה בגובה של 1.9 טריליון דולר

הבורסה בארה"ב פותחת את שבוע המסחר עם נשיא חדש בבית הלבן שמטיל הגבלות טיסה לדרום אפריקה, ברזיל ובריטניה. הבית הלבן צפוי לדון בחבילה נוספת של סיוע לכלכלה בגובה של 1.9 טריליון דולר.

המדדים פותחים שבוע לאחר מימוש קל בשישי אבל עם שיא במניות הטכנולוגיה שחזרו לאופנה בשבוע שעבר ושיא חדש במניות נטפליקס וגוגל. השבוע צפוי להיות עמוס בעונת הדוחות, כשכל ענקיות הטכנולוגיה צפויות לפרסם את תוצאותיהן לרבעון הרביעי של השנה.

באירופה מתנהל יום המסחר בירידות שערים חדות, הדקס יורד 1.7%, הקאק הצרפתי נחלש ב 1.5% ובריטניה יורדת 1%. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות ל 52.1 דולר, הזהב עולה קלות לרמה של 1863 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

גיים סטופ (GME) ממריאה 50% במסחר המוקדם ומרכזת מסחר ער ותנודתי. המניה תמשיך לרכז עניין גם היום עם מלחמה בין שחקני שורט לבין משקיעים נלהבים שקונים עוד ועוד ממניות החברה ומשתפים ברשתות החברתיות על רווחיהם.

AMC אנטרטאינמנט (AMC) מזנקת 35% במסחר המוקדם לאחר שהבטיחה מימון של 917 מיליון דולר. הנזילות שקבלה תאפשר לחברת בתי הקולנוע לפעול ללא צורך בפשיטת רגל. החברה נפגעה קשות במהלך מגפת הקורונה בעולם כשהיא למעשה כמעט סגורה לחלוטין ברוב הזמן.

מרק (MRK) החברה הודיעה על סיום תוכנית פיתוח החיסון לקורונה בשל תוצאות חלשות מהמתחרים הקיימים. החברה תמשיך לפתח טיפול לחולי קורונה קיימים. המניה יורדת כ 1% במסחר המוקדם.

איי און אקווזישן (IACA) חברת הספאק תכניס לתוכה את הפעילות של טאבולה במיזוג לפי שווי של 2.6 מיליארד דולר. טאבולה הישראלית היא חברת תוכן אינטרנטית בניהולו של אדם סינגולדה. המניה מזנקת 34% במסחר המוקדם.

בלאקברי (BB) עולה במסחר המוקדם יום שביעי ברציפות ומזנקת מעל 40% לאחר זינוק שבועי בשיעור דומה. חברת התקשורת מזנקת בשל דיווח על הגעה לסיכום עם פייסבוק בנוגע לפטנט שבבעלותה.

רג’נרון פארמה (REGN) החברה מקבלת העלאת המלצה מ BMO קפיטל מתשואת שוק לתשואת יתר (2 דרגות מעלה).

אמריקן איגל (AEO) מקבלת העלאת המלצה מתשואת חסר לתשואת שוק מ RBC קפיטל. ב RBC מציינים את חטיבת AERIE של החברה כמנוע צמיחה.הוסף תגובה
  1. 1. FANG...מגיעה היום לעבודה

    מאת: m-g | פורסם ב- 25/01/21 16:05

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים