סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עונת הדוחות בארה”ב מרימה הילוך לקראת השיא מחר, עליות בפתיחת המסחר

נאסד"ק עולה 0.3%, אס.פי 500 מוסיף 0.25%; באירופה עליות חדות; לאחר המסחר יתפרסמו דוחות מיקרוסופט, טקסס אינסטרומנט ו- AMD

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר יום תנודתי אמש שנחתם בעליות שערים ושיאים חדשים במדד הנאסד"ק והאס אנד פי 500. 

שלל חברות פרסמו דוחות לפני המסחר ולאחריו גם צפוי להיות סוער עם דוחות של מיקרוסופט, AMD, סטארבקס,F5, טקסס אינסטרומנטס, קפיטל וואן ועוד.

לראשונה, לארה"ב תהיה שרת אוצר, הנגידה לשעבר ג’נט יילן שעברה את אישור הסנאט. הנשיא החדש ג’ו ביידן ממשיך לעבוד במרץ, אמש הוא צוטט שהוא מעוניין להגיע ל-1.5 מיליון מתחסנים מידי יום בארה"ב מספרים שרחוקים מהמציאות בשלב זה.

באירופה מגמה חיובית לאחר הירידות אמש, הדקס עולה 2%, הקאק הצרפתי מתחזק ב-1.4% ובריטניה עולה 0.8%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה ל-53 דולר, הזהב נחלש קלות לרמה של 1,854 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

ג’נרל אלקטריק (GE) עולה 9% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים מהמצופה. החברה עקפה את התחזיות בשורת הרווח וההכנסות.

אמריקן אקספרס (AXP) פרסמה דוחות לרבעון הרביעי עם רווח של 1.76 דולר למניה מול צפי של 1.31 דולר. ההכנסות עמדו בציפיות של השוק, כשהחברה ראתה ירידה מהותית בהוצאות על טיסות ונופש כמו גם בידור. המניה יורדת קצת מעל 1% במסחר המוקדם.

אפולו גלובל (APO) החברה הודיעה על סיום כהונו של מנכ"ל החברה לאון בלק בשל יחסיו עם ג’פרי אפשטיין שנעצר לפני התאבדותו בגלל ניצול מיני של קטינות. החברה הודיעה שהמנכ"ל לא היה קשור לפעילות זו אולם ייעץ לאפשטיין והיה מקורבו. מניות החברה עולות 5% במסחר המוקדם.

3M (MMM) עקפה את התחזיות ב 23 סנט למניה עם רווח של 2.38 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בשל גידול בביקוש למוצרי בריאות ומסכות מסוג N95. המניה עולה 1.5% במסחר המוקדם.

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) עולה 2% לאחר פרסום הדוחות, החברה עקפה ב 4 סנט את תחזיות האנליסטים ומציגה רווח של 2.38 דולר למניה והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הוציאה תחזית חזקה ל 2021.

רג’נרון פארמה (REGN) החברה עולה כ 2% במסחר המוקדם יחד עם אלי לילי (LLY) שעולה 0.8%, שתיהן דיווחו בנפרד על תוצאות חיוביות בנוגע למוצרים שלהם לקורונה.

ריית’ון טכנולוגיס (RTX) פרסמה דוחות עם רווח של 74 סנט למניה מול צפי ל-70 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

וריזון (VZ) יורדת אחוז לאחר פרסום הדוחות, החברה דיווחה על רווח של 1.21 דולר למניה, 4 סנט מעל התחזיות של השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אולם החברה ראתה גידול נמוך יותר בלקוחות משלמים בתחום הטלפוניה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים