סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ארה”ב: יום השיא של עונת הדוחות נפתח בירידות שערים

למרות דוחות טובים של מיקרוסופט, ירידות בפתיחת המסחר על רקע דוחות חלשים מאוד של חברת בואינג. לאחר המסחר תפרסם אפל את תוצאותיה הכספיים. פייסבוק וטסלה ידווחו גם הן

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בירידות שערים על רקע דוחות חלשים מאוד של חברת בואינג. מיקרוסופט שפרסמה אמש דוחות חזקים עם צמיחה מרשימה בענן עולה 1.5% במסחר המוקדם.

יום השיא בעונת הדוחות לרבעון הרביעי של 2020 יתרחש היום, כאשר לאחר המסחר תפרסם אפל את תוצאותיה הכספיים, פייסבוק וטסלה ידווחו גם הן.

נשיא ארה"ב ג’ו ביידן ביקש מבכירי המדענים והמומחים לעדכן את הציבור באופן עקבי בנוגע למגפת הקורונה שגבתה את חייהם של למעלה מ-425 אלף אמריקאים. מומחי הממשל יקיימו 3 תדריכים שבועיים. ארה"ב במשא ומתן לרכישה של 200 מיליון מנות חיסון באופן שווה מחברות פייזר ומודרנה.

באירופה התנודתיות נמשכת, זהו יום שלישי ברציפות של תנועות של מעל 1% במדדי המניות המובילים, הדקס יורד 1.6%, הקאק יורד 1.4% והפוטסי הבריטי נחלש ב-1.3%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 52.6 דולר, הזהב נחלש קלות לרמה של 1,840 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

בואינג (BA) הפסידה 15.25 מיליארד דולר ברבעון האחרון של השנה כולל 8.3 מיליארד שנרשמו כהפסד על מטוס 737 מקס ועל פרויקט 777X. הכנסות החברה עקפו את התחזיות המניה יורדת 3% במסחר המוקדם.

אוטומטיק דטה פרוססינג (ADP) פרסמה דוחות לרבעון עם רווח של 1.52 דולר למניה מול צפי של 1.32 דולר, הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית ל-2021. מניות החברה יורדות בשיעור זניח במסחר המוקדם.

בלקסטון (BX) מדווחת על רווח של 1.13 דולר למניה מול צפי של 0.89 דולר, עם הכנסות שעקפו את התחזיות. התוצאות הטובות מגיעות מהגאות בשווקים ועליה בערך של ההחזקות של החברה.

נאסד"ק (NDAQ) המפעילה את בורסת הנאסד"ק פרסמה דוחות חזקים ברווח ובהכנסות שעקפו את התחזיות בעיקר בגלל עליה במחזורי המסחר והעליות בשווקים.

AT&T (T) עקפה את התחזיות הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות. החברה מעלה את התחזיות ל-2021 בשל עליה בלקוחות במשלמים בתחום הטלפוניה. בנפרד מהדוחות החברה הפסידה בתביעה של רשת אפליקציות בסיאטל ותשלם 1.35 מיליארד דולר.

מיקרוסופט (MSFT) מניות החברה עולות 1.5% במסחר המוקדם לאחר הדוחות אמש. החברה עקפה בשורת הרווח וההכנסות. שירות הענן אזורה צמח ב-50% ברבעון האחרון ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה.

סטארבקס (SBUX) דיווחה על רווח של 61 סנט למניה מול צפי ל-55 סנט. הכנסות החברה יצאו נמוכות מתחת לתחזיות. החברה נפגעה ממגפת הקורונה והסגרים וירדה בהכנסות בסניפים ברחבי העולם. המניה יורדת קרוב ל-3% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים