סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

צמח זוכה במכרז לרכישת שני מגרשים בשכונת נווה גן ברמת השרון

המנכ"ל חיים פייגלין: "המיזם החדש מסתמן כפרויקט דגל ייחודי, בלב אזור הביקוש, בקרבה לשכונת תל ברוך צפון היוקרתית המאופיינת באוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי גבוה"

 צמח המרמן העוסקת בנדל"ן לייזום וביצוע של פרויקטים גדולים למגורים, למשרדים ומסחר ונדל"ן מניב, הודיעה היום על זכייתה במכרז שניהלה רשות מקרקעי ישראל לרכישת זכויות חכירה בשני מגרשים, בשטח כולל של כ-9,747 מ"ר. המגרשים זמינים לבניה, וחלה עליהם תב"ע מאושרת אשר מקנה זכויות להקמת 299 דירות ו-560 מ"ר שטחי מסחר. השטח ממוקם בלב אזור הביקוש בשכונת נווה גן ברמת השרון, צפונית לשכונת תל ברוך צפון.

תמורת רכישת הזכויות תשלם צמח המרמן סכום של כ-505 מיליון ש"ח בתוספת של כ-57.7 מיליון ש"ח בגין עלויות פיתוח. להערכת החברה, היקף המכירות בפרויקט צפוי לעמוד על סך של כ-1.05 מיליארד ש"ח, היקף עלות המכירות צפוי לעמוד על סך של כ-885 מיליון ש"ח והרווח הגולמי צפוי לעמוד על סך של כ-163 מיליון ש"ח.

בכוונת החברה לממן את הקמת הפרויקט באמצעות מקורותיה העצמיים וכן באמצעות אשראי ממוסד פיננסי ו/או באמצעות גיוס חוב מהציבור.

מנכ"ל צמח המרמן, חיים פייגלין: "אנחנו שמחים על הזכייה במכרז, התומכת בפיתוח היזמות המשולבת של מגורים לצד שטחי מסחר. המיזם החדש מסתמן כפרויקט דגל ייחודי הממוקם בלב אזור הביקוש, בקרבה לשכונת תל ברוך צפון היוקרתית המאופיינת באוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי גבוה. הפרויקט יתוכנן בסטנדרטים גבוהים תוך מתן פתרונות לאוכלוסיית היעד הרלבנטית. בכוונתנו להמשיך ולפעול לאיתור ולמימוש פרויקטים נוספים התואמים את האסטרטגיה העסקית ומאמינים כי נמשיך לייצר ערך לבעלי המניות של החברה".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים