סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את יום המסחר במגמה מעורבת עם נטייה לעליות

סקר התעסוקה של ADP התפרסם מוקדם יותר וצופה יצירה של 174 אלף משרות מול צפי של 50 אלף בלבד

וול סטריט פותחת את יום המסחר במגמה מעורבת עם נטייה לעליות, לאחר דוחות טובים אמש של אלפביית (גוגל) ואמזון. סקר התעסוקה של ADP התפרסם לפני מספר דקות והוא צופה יצירה של 174 אלף משרות מול צפי של 50 אלף בלבד. סקר התעסוקה המלא יפורסם ביום שישי הקרוב כשעה לפני פתיחת המסחר.  

שרת האוצר החדשה ג’נט ילן, קראה לקיים השבוע פגישה בין הרגולטורים השונים כדי לדון בתנודתיות השוק המונעת ע"י מסחר של סוחרים קטנים שערערו את התנודתיות של מספר מניות בניהם GME ו-AMC שנסחרו בתנודתיות חריגה בשבועיים האחרונים. ג’נט ילן, נזכיר, קיבלה שכר מהותי מקרן הגידור סיטידל הסתיו האחרון לאחר הרצאה שנתנה עבור עובדי החברה. ההרצאה נעשה עוד לפני המינוי שלה לשרת האוצר בממשל החדש.

באירופה עוד יום של עליות שערים, הדקס עולה 0.5%, הקאק עולה 0.2% ופוטסי הבריטי נסחר ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה ל 55 דולר, הזהב נסחר ביציבות סביב 1837 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

אמזון (AMZN) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה דוחות טובים שעקפו את התחזיות. ההפתעה הגיעה מכיוונו של המנכ"ל ומייסד החברה ג’ף בזוס שהודיעה שיסיים את תפקידו בהמשך השנה ויכהן כיו"ר.

אלפביית (GOOGL) מזנקת קרוב ל-8% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה תוצאות טובות לרבעון הרביעי של השנה עם רווח של 33 דולר למניה מול צפי של 15.9 דולר. הכנסות החברה זינקו למרות הפסד של חטיבת הענן שפורסמו לראשונה כיחידה נפרדת.

אלקטרוניק ארטס (EA) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר תוצאות טובות ותחזית טובה ל-2021. החברה דיווחה על מכירות חזקות של הלהיט פיפא 2021 אך בשוק ציפו לתוצאות ותחזית חזקות הרבה יותר.

ספוטיפי (SPOT) צוללת 7% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על הפסד גדול מהציפיות למרות שעקפה בתחזית ההכנסות. מספר משתמשי הפרימיום של החברה עלה ב-24% ל-155 מיליון לקוחות.

חברת המכשור הרפואי בוסטון סיינטיפיק (BSX) דיווחה על רווח של 23 סנט למניה מול צפי של 31 סנט. הכנסות החברה יצאו מתחת לציפיות השוק שתמיד נמוכות מהמציאות. החברה הוציאה תחזית חלשה לשנה והמניה יורדת רק 2% במסחר המוקדם.

ציפוטל מקסיקן גריל (CMG) רשת המזון המהיר המקסיקנית, פספסה בשורת הרווח ודיווחה על רווח של 3.48 דולר למניה מול צפי של 3.73 דולר. הכנסות החברה עמדו בתחזיות בעיקר בשל הזמנות און ליין לאיסוף עצמי ומשלוחים. המניה יורדת 2% במסחר המוקדם.

קפרי (CPRI) חברת האחזקות המחזיקה במותג מייקל קורס ושאר מותגי יוקרה פרסמה תוצאות טובות לרבעון הרביעי שעקפו בשורת הרווח אך לא בשורת ההכנסות. הפגיעה הגיעה בעיקר מהשוק האירופאי שנמצא בסגר ומגבלות תנועה ברוב הרבעון האחרון. מניות החברה מזנקות 7% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים