סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

DSPG מכה את התחזיות עם צמיחה של 23% בהכנסות הרבעון הרביעי

nשבר הקורונה והעבודה מהבית הקפיצו את תוצאות החברה; 57% מסך ההכנסות הם מהאינטרנט של הדברים בתחום הקול שהכניסו השנה 18.1 מיליון דולר

משבר הקורונה והעבודה מהבית הקפיצו את תוצאות DSPG המתמחה בטכנולוגיות תקשורת, הפעלה קולית, SmartVoice, בית חכם והתקני IoT בשיתופי פעולה עם הענקיות, גוגל, פייסבוק, אמזון, סמסונג, לנובו ועוד.

החברה הישראלית מהרצליה DSP Group דיווחה היום את תוצאות הרבעון הרביעי בנאסד"ק. הנתונים לרבעון גבוהים מהתחזית וחלקם אף הגבוהים ביותר בעשרת השנים האחרונות.

הרווח הגולמי של החברה עלה ל-51.9%, סך הכנסות החברה ברבעון האחרון עומדות על 31.9 מיליון דולר המהווים עלייה של 23% מהרבעון הקודם ו-9% לעומת הרבעון הרביעי בשנה שעברה. 57% מסך ההכנסות הם מתחום האינטרנט של הדברים בתחום הקול (IoAT) שהכניסו השנה 18.1 מיליון דולר.

ברבעון הרביעי תחום השבבים בהפעלה קולית, SmartVoice, של החברה עלה ב2% יחסית לרבעון המקביל. העלייה ברבעון זה בזכות השקות מוצרים חדשים הכוללים טאבלט חדש של חברת לנובו ואוזניות של חברת טאוטרוניקס. 

באופן כללי נרשמה עלייה בתחום זה לאורך כל שנת 2020 במהלכה גם דיווחה החברה על ייצוא השבב המאה מיליון בטכנולוגיית SmartVoice. בתחום הבתים החכמים מדווחת החברה על הכנסות שיא בגובה 4.8 מיליון דולר, עלייה של 3% בהשוואה לאשתקד.

עופר אליקים, מנכ"ל החברה: "במבט קדימה לרבעון הראשון של 2021, אנו אופטימיים לגבי המשך המומנטום העסקי שלנו. בעוד שמגבלות שרשרת האספקה יוצרות אתגר על ייצוא המוצרים, אנו חווים שיפור בביקוש בכל העסקים השונים שלנו, ומצפים שהכנסותינו ברבעון הראשון יגדלו גם מהרבעון האחרון וגם יחסית לרבעון ראשון של שנת 2020.

המוצרים והטכנולוגיות שלנו ממלאים תפקיד מרכזי בהאצת מגמות בשוק הממוקדות בקול, מה שעולה בקנה אחד עם הכיוון האסטרטגי של החברה.. אנו מאמינים כי ההובלה שלנו בשוק התקשורת, בינה מלאכותית בקול (EdgAI) ו- IoT, יוצרות פתרונות טכנולוגיים מגוונים המציבים את החברה במסלול צמיחה ארוך-טווח".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים