סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

המדדים מתקרבים לשיאים, דאו ג’ונס עולה 0.8%; באירופה עליות שערים קלות; EBAY ופייפל מזנקות לאחר דוחות חזקים

וול סטריט פתחה את היום בעליות שערים קלות וזה ימשיך רצף של 4 ימי מסחר של עליות שערים במדד האס אנד פי 500. דרישות לדמי אבטלה שבועי יצאו טוב מהצפי עם 779 אלף דורשי עבודה מול צפי של 830 אלף. נזכיר שמחר כשעה לפני המסחר יתפרסם דוח התעסוקה לחודש הראשון של השנה.

הסנטורית איימי קלובוצ’ר, חשפה היום הצעת חוק גורפת לרפורמה בתחום ההגבלים העסקיים וקבעה טון תקיף בתפקידה החדש כיו"ר ועדת המשנה לשיפוט בסנאט בנושא הגבלים עסקיים. אם יחקק החוק, הוא יביא לסיכון משמעותי בעיקר לחברות הטק הגדולות בכל הנושא של מיזוגים וסיכון משמעותי יותר לחברות כמו פייסבוק וגוגל שכבר עומדות בפני לא מעט תביעות פדרליות.

באירופה עוד יום של עליות שערים, הדקס עולה 0.4%, הקאק עולה 0.4% ופוטסי הבריטי נחלש 0.2%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה ל 56 דולר, הזהב נחלש לרמה של 1817 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

EBAY (EBAY) עולה קרוב ל 10% במסחר המוקדם לאחר פרסום תוצאות חזקות לרבעון הרביעי של השנה. התוצאות גדלו בעיקר בצמיחה מהשוק הסיני וגידול ברכישות און ליין בשל הסגרים בצפון אמריקה.

פייפל (PYPL) פרסמה אמש תוצאות לרבעון הרביעי בהם הציגה רווח של 1.08 דולר למניה מול צפי ל-1 דולר עם הכנסות שעקפו את התחזיות. מגפת הקורונה העצימה את המגמה בשוק באון ליין ולקחה את החברה לשיא בעסקאות הן ברבעון והן בשנת 2020 כולה. מניות החברה עולות 6% במסחר המוקדם.

קנדה גוס (GOOS) מזנקת 15% במסחר המוקדם לאחר שהחברה המתמחה בביגוד חיצוני לחורף הציגה תוצאות חזקות ברווח וההכנסות. החברה דיווחה על גידול מהותי במכירות און ליין כמו גם על צמיחה בסין.

כלורוקס (CLX) החברה למוצרי הניקיון ואחזקת הבית דיווחה על רווח של 2.03 דולר למניה מול צפי של 1.78 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית ההכנסות לשנה הקרובה בשל השהות של הציבור בבתים.

יצרנית השבבים קוולקום (QCOM) פרסהאמש דוחות חזקים עם תוצאות טובות הן ברווח למניה והן בהכנסות. תחזית חלשה של החברה למחצית הראשונה של 2021 בה ציינו כי עיכובי ייצור יעכבו את צמיחת המכירות שולחת את המניה לירידה של 7% במסחר המוקדם.

קוסטקו (COST) דיווחה על גידול של 15.9% ברכישות בחנויות זהות מול צפי של 11.7%. ההכנסות באון ליין יותר מהכפילו את עצמם ביחס לחודש המקביל בשנה שעברה.

בוסטון דיקינסון (BDX) החברה לייצור מוצרי רפואה הרוויחה 4.55 דולר למניה מול צפי של 3.11 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה מעלה את התחזיות לשנת 2021 בשל הביקוש הגבוה לבדיקות קורונה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים