סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת שבוע בירוק

לאחר שבוע של עליות שערים חדות במדדים המובילים. גם אירופה נסחרת במגמה חיובית בתחילת שבוע המסחר

וול סטריט פותחת את שבוע המסחר במגמה חיובית לאחר שבוע של עליות שערים חדות במדדים המובילים. מדד האס אנד פי 500 יפתח את היום בעליות שערים ורצף של 6 ימי עליות רצופים. טסלה תרכז עניין במסחר לאחר שהודיעה ל-SEC על רכישה של 1.5 מיליארד דולר בביטקוין. החברה שוקלת אפשרות לקבל תשלום במטבע.

שרת האוצר החדשה ג’נט ילן התראיינה בסוף השבוע ואמרה ששוק העבודה יכול לחזור לרמות שלפני הקורונה, במידה וחבילת הסיוע הנוספת של הנשיא ביידן בגובה 1.9 טריליון דולר תעבור. הרפובליקנים מערימים קשיים בשלב זה כשהם רוצים להוריד את התשלום המלא של 1,400 דולר לסכום נמוך יותר.

חדשות הקורונה המדאיגות מגיעות מדרום אפריקה שהודיעו שהחיסון של אסטרהזנקה לא מגיב היטב לוריאנט שהתפתח אצלם.

אירופה נסחרת בעליות שערים בתחילת שבוע המסחר, הדקס עולה 0.5%, הקאק הצרפתי מתחזק ב-0.9% ופוטסי 100 הבריטי עולה 1%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה ל-57.6 דולר, הזהב מתחזק לרמה של 1822 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

הסברו (HAS) יצרנית הצעצועים הודיעה על רווח של 1.27 דולר למניה מול צפי של 1.14 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בשל ביקוש גבוה מאוד למשחקי קופסה. מניות החברה עולות 1.8% במסחר המוקדם.

פלנטיר (PLTR) חתמה על שיתוף פעולה עם IBM שתגדיל את היצע הבינה המלאכותית ותקל עליה את השימוש. מניות החברה עולות 10% במסחר המוקדם.

אנרגייזר (ENR) יצרנית הסוללות מדווחת על רווח של 1.27 דולר למניה מול צפי של 0.89 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה תחזית להמשך השנה. מניות החברה מזנקות 8% במסחר המוקדם.

ווסט פורט פיול סיסטמס (WPRT) מזנקת 46% במסחר המוקדם על רקע הזמנה של 1000 מנועי משאיות המונעים בגז טבעי דחוס לצי המשאיות שלה.

גלובל פיימנטס (GPN) החברה מציגה רווח של 1.8 דולר למניה מול צפי של 1.76 דולר, הכנסות החברה עמדו בתחזיות. אך החברה רושמת ירידה בהכנסות ביחס לרבעון המקביל כמו גם ירידה בהוצאות. החברה הודיעה על שיתוף פעולה עם גוגל לפיתוח מגוון פתרונות מבוססי ענן לסוחרים. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים