סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

קולפלנט ו-Allergan Aesthetics יפתחו מוצרים מבוססי קולגן למילוי קמטים

קולפלנט העניקה לאלרג’ן בלעדיות עולמית לשימוש בקולגן האנושי שלה; החברה תקבל תשלומים של עד 103 מיליון דולר במקדמה ובהתאם לעמידה באבני דרך

קולפלנט ביוטכנולוגיות חתמה על הסכם בלעדי עם Allergan Aesthetics, חברה בת של AbbVie, לפיתוח ומסחור של מוצרי אסתטיקה למילוי קמטים בעור ורקמות רכות.

במסגרת ההסכם העניקה קולפלנט ל - Allergan Aesthetics בלעדיות עולמית לשימוש בקולגן הרקומביננטי האנושי שלה בשילוב עם הטכנולוגיה של Allergan, לייצור ומסחור מוצרי אסתטיקה למילוי קמטים ורקמות רכות. בנוסף, ל-Allergan זכות ראשונים לניהול מו"מ עם קולפלנט לגבי שני מוצרים נוספים שמפתחת קולפלנט בתחום האסתטיקה.

קולפלנט תקבל בתמורה מקדמה בסך 14 מיליון דולר, וכן 89 מיליון דולר נוספים בהתאם לעמידה באבני דרך. בנוסף, קולפלנט זכאית לתמלוגים בגין מכירות המוצרים וכן לתשלום בגין ייצור ואספקת הקולגן ל-Allergan.

יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט: " אנחנו מאד שמחים על מיסוד שיתוף הפעולה המוצלח שלנו עם Allergan Aesthetics, המובילה העולמית בתחום מוצרים למילוי קמטים ורקמות רכות. אנו מאמינים כי שילוב הטכנולוגיות של קולפלנט ושל Allergan מביא בשורה לתחום האסתטיקה הרפואית.

הקולגן של קולפלנט אינו מעורר תגובה אימונית או אלרגית ומעודד התחדשות רקמות בגוף, יותר מאשר רואים בשימוש עם מוצרים מקבילים המבוססים על קולגן אשר מופק מחיות, ובו עושים כיום שימוש בתחום.

ההסכם הזה נותן תוקף משמעותי לטכנולוגית הקולגן של קולפלנט כאבן הבניין האידאלית לרפ ואה ואסתטיקה רגנרטיבית. אנו מצפים להמשך שיתוף פעולה פרודוקטיבי עם Allergan".

ד"ר רוג’ר ג’יי פומרנץ, יו"ר הדירקטוריון קולפלנט: "חברתנו נרגשת מאוד להרחיב את פעילות החברה בתחום האסתטיקה הרפואית, לקראת מסחור בשוק המוצרים למילוי קמטים בעור, אשר צפוי להגיע ל - 10 מיליארד דולר עד שנת 2026 . שיתוף פעולה זה הוא צעד גדול ומשמעותי קדימה, המציב את קולפלנט ברמה עליונה ביישום הטכנולוגיה החדשנית שלנו, במתן מענה לתחומים חדשים בביו-רפואה."



הוסף תגובה
 1. 5. תענוג (לל"ת)

  מאת: itzik_cc | פורסם ב- 08/02/21 16:48
 1. 4. איזה משתלם

  מאת: RACHEL | פורסם ב- 08/02/21 16:39
 1. 3. נתן לחדשות ספונסר לשבת ביציע ? (לל"ת)

  מאת: alonilk2 | פורסם ב- 08/02/21 16:28
 1. 2. איפה קולפלנט נסחרת? (לל"ת)

  מאת: bosof | פורסם ב- 08/02/21 16:25
 1. 1. פה זה פורום ביו? (לל"ת)

  מאת: סוחר שקט | פורסם ב- 08/02/21 16:24

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים