סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר 6 ימי עליות, מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בארה”ב

נאסד"ק עולה 0.3%, דאו ג’ונס יורד 0.2%; באירופה מגמה מעורבת; חברת הגיימינג טייק 2 אינטרקטיב אכזבה את המשקיעים

וול סטריט פתחה את יום המסחר השני של השבוע במגמה מעורבת שקוטעת 6 ימי מסחר רצופים של עליות שערים במדד הדאו והאס אנד פי 500. בשעה זו נסחר הנאסד"ק בעליה קלה של 0.3% בעוד אס.פי 500 יורד 0.1% ודאו ג’ונס נחלש 0.2%

משפט ההדחה של הנשיא היוצא דונלד טראמפ יחל היום בשעה 13:00 שעון החוף המזרחי. הדמוקרטים נחושים מאוד להוכיח שהוא אשם בגין הסתה להתפרעויות בחודש שעבר בגבעת הקפיטול. למרות זאת ובשל שהוא סיים את תפקידו מספר מומחים רואים זיכוי אפשרי.

באירופה מגמה מעורבת, הדקס יורד 0.3%, הקאק עולה 0.1%, הפוטסי הבריטי מתחזק גם הוא בשיעור דומה. חבית נפט מסוג לייט קרוד נחלשת ל-57.7 דולר, הזהב מתחזק לרמה של 1845 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

טייק 2 אינטרקטיב (TTWO) חברת הגיימינג עקפה את התחזיות ברווח למניה ובהכנסות ברבעון הרביעי של השנה. החברה דיווחה על ביקושים חזקים למותגי החברה ביניהם משחק NBA ו-Grand Theft Auto. החברה לא סיפקה צפי למשחק חדש השנה, והמניה יורדת 4.5% במסחר המוקדם.

קוטי (COTY) חברת הקוסמטיקה שנגרעה השנה ממדד האס אנד פי 500, פרסמה דוחות שעקפו את התחזיות בשורת הרווח ועמדו בתחזית ההכנסות. החברה אומרת שהרווחיות נשמרה בשל ירידה בעלות המכירה ולמרות ירידה של 16% במכירות. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

דו פונט (DD) מדווחת על רווח של 95 סנט למניה מול צפי של 89 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. הביקוש לחומרים לתחום הסמארטפונים היו גבוהים החברה הרוויחה גם מהעלייה בביקוש לרכבים.

חברת הקאנביס הקנדית קנופי (CGC) עולה 2% במסחר המוקדם. החברה דיווחה על הפסד קטן מהצפוי בשל חיתוך הוצאות ועל רקע גידול בביקוש למוצרי החברה. החברה ציינה שהיא מצפה לעבור לרווח בחצי השני של שנת 2022.

סנטנה (CNC) חברת הביטוח פספסה בשורת הרווח למניה כמו גם בשורת ההכנסות ברבעון האחרון של השנה. השורה התחתונה הושפעה מעלויות גבוהות הקשורות לעסקי הרפואה וביטוחי הבריאות.

סימון פרופרטי (SPG) חברת הקניונים ספקה תחזית טובה ל-2021 עם התאוששות בשוק הריטייל ושיפור בכמות השוכרים במרכזים של החברה. המניה עולה 3.3% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים