סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את יום המסחר בעליות שערים

האטה נרשמת בהתפשטות וירוס הקורונה בארה"ב. הביקוש למשכנתאות צנח בעקבות העלייה בריביות של אגרות החוב הממשלתיות ל-30 שנה. יציבות במסחר באירופה

וול סטריט פותחת את יום המסחר בעליות שערים. מספר מקרי הקורונה בארה"ב מראים סוג של עצירה עם 95 אלף מקרים בימים האחרונים שהם מתחת לשליש ביחס ל-300 אלף מקרים שהיו בחודש ינואר.

הביקוש למשכנתאות צנח בעקבות העלייה בריביות של אגרות החוב הממשלתיות ל-30 שנה. מחזור המשכנתאות בארה"ב שהוא הרגיש ביותר לריביות נפל ב-4% בשבוע האחרון ביחס לשבוע שעבר והוא עדיין גבוה ב-46% מהתקופה המקבילה בשנה שעברה. הבקשות למשכנתאות ירדו ב-5% מהשבוע שעבר אך עדיין גבוהות ב-17% ביחס לשנה שעברה.

באירופה המדדים נסחרים סביב שערי הבסיס ללא שינוי מהותית ובתנודתיות נמוכה יחסית. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה ל 58.7 דולר, הזהב מתחזק לרמה של 1840 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

אנדר ארמור (UAA) החברה פרסמה דוחות מפתיעים ורווח של 12 סנט למניה מול צפי להפסד של 7 סנט. מכירות חזקות בעונת החגים האחרונה, בעיקר בזכות מכירות און ליין שזינקו, הביאו לשורה תחתונה מרשימה. מניות החברה עולות כ-6% במסחר המוקדם, לאחר שהחברה מציגה תחזית צמיחה חד ספרתית בחלק העליון. בשורה התחתונה ההכנסות של החברה ירד ב 15% ב-2020.

טבע (TEVA) דיווחה על רווח של 68 סנט למניה מול צפי של 63 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה פרסמה תחזית ל-2021 שעומדת בצפי של השוק וללא כל צמיחה ביחס ל-2020. מניות החברה עולות 3.8% במסחר המוקדם.

קוקה קולה (KO) דיווחה על רווח של 47 סנט למניה מול צפי של 42 סנט, עם הכנסות שעמדו בתחזיות. החברה רשמה ירידה בהכנסות ביחס לשנה שעברה. מניות החברה עולות 1.7% במסחר המוקדם.

ג’נרל מוטורס (GM) פרסמה דוחות עם רווח של 1.93 דולר למניה מול צפי של 1.68 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה ציינה שהרבעון האחרון היה חזק למרות הפרעות בייצור בגלל מגפת הקורונה.

טוויטר (TWTR) עולה 9% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות טובים מהצפי ורווח של 38 סנט למניה. הגידול במשתמשים הפעילים עמד על 27% ויצא נמוך מהציפיות, החברה פרסמה צפי לגידול נמוך יותר במשתמשים בעתיד.

סיסקו (CSCO) יורדת 4% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים. החברה דיווחה אמש על רווח של 79 סנט למניה עם הכנסות שעקפו מעט את התחזיות. החברה דיווחה על ירידה בהכנסות רבעון חמישי ברציפות.

מאטל (MAT) יצרנית הצעצועים עולה 1.8% במסחר המוקדם לאחר דוחות הרבעון הרביעי. החברה עקפה בשורת הרווח וההכנסות בעיקר לאחר עונת חגים חזקה וביקוש חזק לבובות ברבי ולמותג המכוניות "הוט ווילס".

אקמאי טכנולוגיס (AKAM) החברה עקפה את התחזיות הן בשורת ההכנסות והן ברווח ברבעון הרביעי. אולם עליה חדה בהוצאות מביאה לירידה של 8% במניות החברה במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים