סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות בפתיחת המסחר בוול סטריט, נאסד”ק מטפס 0.5%

דאו ג’ונס עולה 0.25% לשיא חדש; עליות שערים באירופה, דקס מוסיף 0.75%; חברת הקנאביס הקנדית טילריי נופלת 20%

לאחר יום מסחר תנודתי משהו, שנפתח בעליות שערים קלות, מעבר לירידות וחזרה לבסיס, בורסת ארה"ב פתחו את המסחר במגמה חיובית סמוך לשיאים. מניות הקנאביס ימשיכו לרכז עניין לאחר שמשקיעי רדיט החלו לסחור במניות ובעיקר בזו של טילריי שזינקה בחדות בימים האחרונים ורק אתמול הוסיפה 50% לערכה.

דוח דורשי העבודה השבועי פורסם לפני מספר דקות ויצא חלש מהצפי עם 793 אלף דורשי עבודה חדשים מול 760 אלף שציפו להם.

באירופה הדקס עולה 0.7% ומוביל את עליות השערים. הקאק הצרפתי והפוטסי הבריטי נסחרים ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת ל 58.2 דולר, הזהב מתחזק לרמה של 1846 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

רסטורנטס ברנדס (QSR) חברת האם של ברגר קינג ועוד מותגי מסעדנות פספסה בשורת הרווח אך עקפה מעט בשורת ההכנסות. המכירות למסעדות זהות ירדו מעבר לציפיות. מניות החברה מאבדות 2% במסחר המוקדם.

קרפט היינץ (KHC) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שעקפה הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות. החברה הודיעה על השלמת מכירת חטיבת החטיפים שלה לחברת הורמל (HRL) בתמורה ל 3.5 מיליארד דולר במזומן.

אובר (UBER) ממשיכה להפסיד כסף, מדווחת על הפסד של 54 סנט למניה, מעט נמוך מהתחזיות, עם הכנסות שעקפו מעט את הצפי. החברה ניצלה ברבעון האחרון בעיקר בשל הכניסה שלה לתחום משלוחי המזון שצמחו במהלך הסגרים.

מולסון קורס (TAP) יצרנית הבירות יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר הדוחות, עם רווח של 40 סנט למניה שיצא נמוך מהתחזית ל-77 סנט. הכנסות החברה נפגעו גם כן בשל מגפת הקורונה והסגר במסעדות שגרמו לירידה במכירות.

גנרק (GNRC) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו בתחזית הרווח וההכנסות ברבעון האחרון. החברה צופה גידול של 25-30 אחוזים במכירות השנה.

פפסיקו (PEP) יצרנית המשקעיות דיווחה על רווח של 1.47 דולר למניה, 1 סנט מעל לתחזיות השוק. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. החברה מצפה להמשך בגידול האורגני בשנה הקרובה והיא מכריזה על הגדלת הדיבנדנד ב-5%.הוסף תגובה
  1. 1. אולי כי הרבה חברות הציגו רווחים (לל"ת)

    מאת: haimS | פורסם ב- 11/02/21 15:51

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים