סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

אלס נוטרישן חתמה על הסכם הפצה עם iHerb ליותר מ-180 מדינות

ההסכם פותח פתח למכירות גלובליות של מוצרי Else Nutrition בכל העולם ומעבר לגבולות ארה"ב שבה נמכרים מוצרי החברה כיום.

 Else Nutritionהנסחרת בקנדה, בניו יורק ובפרנקפורט, יצרנית פורמולות צמחיות ללא סויה לתינוקות פעוטות וילדים, חתמה הסכם הפצה בינלאומי עם iHerb. האמריקאית, קמעונאית מקוונת בינלאומית בתחומי הבריאות וה wellness.

ההסכם פותח פתח למכירות גלובליות של מוצרי Else Nutrition בכל העולם ומעבר לגבולות ארה"ב שבה נמכרים מוצרי החברה כיום.

iHerb היא קמעונאית של מוצרי תזונה ובריאות ברחבי ארה"ב ובעולם. החברה מספקת תוספי מזון, צמחי מרפא, מוצרי אמבט ויופי, מוצרי מכולת, אביזרים לילדים ומוצרי ספורט. מטה החברה נמצא בקליפורניה ולה כמה מחסנים בארה"ב וצוות של 1600 עובדים.

חמוטל יצחק, מייסדת משותפת ומנכ"לית Else Nutrition אומרת: "השותפות עם iHerb הינה התפתחות מרגשת ברמות רבות. בנוסף למחוייבות שלנו לתמוך בעולם בריא ובר קיימא, iHerb מאפשרת לנו להתרחב מיידית ולהציע מוצרים ברמה גלובלית לכ מ-180 מדינות ושווקים חדשים כולל קנדה ואירופה."

בתחילת החודש דיווחה החברה על חתימת הסכם עם קמעונאית האונליין האמריקאית Thrive Market בתחום מוצרי הבריאות (wellness), התזונה ומוצרי מזון נבחרים. ההסכם פותח בפני Else Nutrition דריסת רגל נוספת בשוק המזון הטבעי האמריקאי.

Thrive Market היא חנות מקוונת בעלת מודעות חברתית, המציעה מוצרים טבעיים ואורגניים במחירים סיטונאיים, ונושאת על דגלה את המשימה להפוך את החיים הבריאים לקלים וברי השגה לכל משפחה אמריקאית. קטלוג Thrive Market מכיל מעל ל-6000 מוצרי מזון בריאות של מותגים רבי מכר והוא זמין לחבריו במחירים סיטונאיים, במודל של חברות מועדון.

בינואר השנה נבחרה החברה להשתתף בתוכנית הפצה בשוק הקמעונאי, של distributors KeHe התוכנית בוחרת ומצרפת עד 200 מותגים ייחודיים, על מנת לקדמם בשוק הקמעונאי בארה"ב, למקסם את הצמיחה והצלחת מותגים אלו, ובכך לשרת נאמנה את דרישות השוק.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים