סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות בפתיחת המסחר בארה”ב

עליית התשואות באגרות החוב הארוכות מעלות חשש אצל המשקיעים, כשהתשואה על אג"ח אוצר ל - 10 שנים נמצאת ב - 1.3%, הגבוה ביותר ממרץ האחרון

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות המדדים המובילים. אמש ננעלו המדדים ביציבות לאחר פתיחה חיובית, עליית התשואות באגרות החוב הארוכות מעלות חשש אצל המשקיעים, כשהתשואה על אג"ח אוצר ל - 10 שנים נמצאת ב - 1.3% הגבוה ביותר ממרץ האחרון.

הביטקווין ממשיך לרכז עניין ולזנק, ונסחר לראשונה מעל 51 אלף דולר לביטקווין. המשקיע האגדי ווארן באפט פרסם את התנועות של חברת האחזקות שלו ברבעון האחרון, התנועות העיקריון זה קניה של חברת האנרגיה שברון וחברת התקשרות וריזון. במכירות החברה מכרה מניות של פייזר, ג’י פי מורגן ואפל.

באירופה מגמה שלילית, הדקס יורד כ - 0.5%, הקאק הצרפתי והפוטסי הבריטי יורדים 0.1% כ"א.
חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 61 דולר, הזהב מתאושש קלות ל - 1792 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

גרמין (GRMN) יצרנית השעונים מבוססי GPS פרסמה דוחות שעקפו את התחזיות. החברה הרוויחה 1.73 דולר למניה, 44 סנט מעל לציפיות. החברה דיווחה על צמחה ברוב קו המוצרים. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

שופיפיי (SHOP) מדווחת על רווח של 1.58 דולר למניה מול צפי של 1.26 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הרוויחה מעסקים שעברו למסחר מקוון ושאימצו את מוצרי החברה השונים. מניות החברה יורדות 2% במסחר המוקדם.

הילטון (HLT), רשת בתי המלון, דיווחה על הפסד של 10 סנט למניה מול צפי לרווח של 4 סנט. רשת בתי המלון נפגעה קשות בשנה האחרונה בשל הירידה בתעבורת התיירים העולמית כמו גם ההכנסות שלא עמדו בציפיות ברבעון האחרון. מניות החברה יורדות כ - 2% במסחר המוקדם.

שברון (CVX) ווריזון (VZ) עולות 0.3% ו - 4% בהתאמה במסחר המוקדם לאחר רכישה של פוזיציות מצד חברת האחזקות ברקיישיר האטוואיי. החברה רכשה 4.1 מיליארד דולר בשברון ו - 8.6 מיליארד דולר בוריזון ברבעון האחרון של 2020.

סולר אדג (SEDG) עולה 3% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש דוחות עם רווח של 98 סנט למניה מול צפי של 87 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מספקת תחזית טובה לרבעון הקרוב בשל ביקוש למוצרי החברה בארה"ב.

וויקס (WIX), חברה לבניית אתרים, ממשיכה ליהנות מתנאי שוק טוב וצמיחה מואצת. החברה דיווחה הבוקר על הכנסות גבוהות מהתחזיות והפסד של 24.2 מיליון דולר. ברבעון הרביעי ההכנסות צמחו ב - 38.1% ביחס לרבעון המקביל. החברה צופה צמיחה של 30% בהכנסות בשנת 2021. המניה עולה קרוב ל - 4% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים