סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות חדות בפתיחת המסחר בניו יורק

נאסד"ק נופל 1.4%; בורסות אירופה נסחרת במגמה מעורבת; וול מארט צוללת אחרי הדוחות

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים לאחר יום מסחר שננעל ביציבות במדד האס אנד פי 500 ולאחר שמחק את ירידות השערים מתחילת המסחר. מניות הטכנולוגיה ממשיכות להסחר תחת לחץ כשאפל יורדת עוד 1% במסחר המוקדם לאחר הירידה אמש בעקבות המימושים של בריקשיר האת’וואיי חברת ההחזקות של וורן באפט ברבעון הרביעי. וול מארט תעיב על הדאו לאחר שפספסה ברווח (הרחבה בהמשך).

בכירי הברוקר רובינהוד, קרן סיטדל ומנכ"ל רדיט יגיעו לשימוע בוועדת השירותים הפיננסיים בוושינגטון. עוד יגיע כוכב היוטיווב קיית’ גייל הידוע בכינוי "רוארינג קיטי" ויגן על אמירותיו ברשתות החברתיות.

שלל נתוני מאקרו מתפרסמים לפני פתיחת המסחר, מספר התביעות הראשונות לדמי אבטלה הסתכם ב-861 לעומת ציפיות ל-773 אלף בלבד. מספר התחלות הבניה שנרשם בינואר עומד על 1.58 מיליון לעומת צפי ל-1.66.

באירופה מגמה מעורבת, הדקס עולה 0.1%, הקאק נחלש ב 0.3% הפוטסי הבריטי יורד 0.7%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 61.4 דולר, הזהב מתאושש קלות ל 1788 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

הורמל פודס (HRL) דיווחה על רווח של 41 סנט למניה בדומה לציפיות. הכנסות החברה ותחזית טובה להמשך, שולחים את המניה לעליה של 2% במסחר המוקדם.

מריוט (MAR) רשת המלונות דיווחה על רווח של 12 סנט למניה, 1 סנט מעל לציפיות והכנסות שיצאו מתחת לתחזיות. רשת המלונות ציינה שהיא ממשיכה להיות מושפעת מהותית ממגפת הקורונה בעולם.

וול מארט (WMT) דיווחה על רווח של 1.39 דולר למניה מול צפי של 1.5 דולר הכוללים 7 סנט המושפעים מתשלום מס בבריטניה. ההכנסות עקפו את התחזיות ומכירות לחנויות זהות יצאו מעל לציפיות, השוק מעט מאוכזב מהשורה התחתונה והמניה יורדת מעל 4% במסחר המוקדם.

טילריי (TLRY) דיווחה אמש על הפסד של 2 סנט למניה מול צפי להפסד רחב יותר של 15 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה ציינה שהמיזוג שלה עם אפריה (APHA) צפוי להיות מושלם ברבעון השני.

וואיסט מנג’מנט (WM) דיווחה על רווח של 1.13 דולר למניה מול צפי של 1.09 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את הדיבידנד השנתי ב- 12 סנט. המניה עולה 0.5% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) חותכת את המחירים שלה למודל 3 ו Y אך מעלה מחירים בדגמים בגימור יוקרתי יותר. מניות החברה מאבדות 2% במסחר המוקדם.

סאן פאוור (SPWR) יורדת 8% במסחר המוקדם. חברת האנרגיה המתחדשת עקפה את תחזיות הרווח אך ההכנסות יצאו מתחת לציפיות. החברה פרסמה תחזית חלשה לרבעון הראשון והשוק מעניש.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים