שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם הזינוק במניית WIX רק החל?

מניית WIX זינקה בשבוע שעבר לשיא חדש לאחר פרסום דו"ח רבעון רביעי לשנת 2020 והדו"ח המסכם לשנת 2020. להלן הנחת עבודה ויעדים לטווח זמן הקצר

וויקס (סימול- WIX) הינה חברה ישראלית אשר מספקת מגוון כלים ליצירה ותחזוקה של אתרי אינטרנט בבניה אישית. החברה מספקת מגוון כלים וטכנולוגיה חינמית בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים, הכנסות החברה מגיעות ממכירה של כלים מתקדמים לתפעול ובניה של האתר. לחברה לקוחות בכל רחבי העולם והם נאמדים במאות אלפים.

  • מניות החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 19.54 מיליארד דולר.
  • במהלך שנת 2020 המניה זינקה בכ- 104%. עיקר הזינוק נרשם במהלך הרבעון השני לאחר משבר הקורונה שפדק את שווקי המניות בעולם.
  • 38% צמיחה בהכנסות ברבעון הרביעי, לעומת הרבעון המקביל בשנת 2019 והסתכמו בכ-283 מיליון דולר, מעל ציפיות האנליסטים.
  • 30% גידול בהכנסות במהלך שנת 2020 – ההכנסות הסתכמו בכ- 989 מיליון דולר.
  • מתחילת שנת 2021 המניה זינקה בכ- 36%

מהזווית הטכנית, המניה פרצה בשבוע שעבר את השיא של שנת 2020 לאחר פרסום הדו"חות ואף יצאה מטווח הדשדוש הארוך שנמשך יותר משני רבעונים כאשר המניה נסחרה בטווח מחירים של כ- 80 דולר בין 240 דולר מלמטה ו- 320 דולר מלמעלה, השיא של 2020.

לאחר פריצת השיא בשבוע שעבר, המניה נסוגה חזרה במהלך השבוע הנוכחי והתהפכה מעל אזור הפריצה סביב 320 דולר, שהפך בשלב זה לאזור תמיכה שיכריע את המשך כיוונה של המניה בטווח זמן הקצר.

גרף מניית WIX; מקור: StockCharts.com

פריצת השיא ומבנה גרף המחירים הנוכחי תומכים בהמשך התנועה העולה. סבירה מעל 360 דולר תאשרר את ההיפוך מעל השיא. כל עוד המניה שומרת על התמיכה סביב 320 דולר היעד הקרוב סומן באזור 400 דולר ויעד התבנית שיצאה לדרך בסוף רבעון שני של שנת 2020 סומן באזור 480 דולר.

בהצלחה

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. בגרף החודשי נראה דגל לאיזור 500 (לל"ת)

    מאת: Soher.Vatik | פורסם ב- 25/02/21 15:38

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים