שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
הייטק וקריפטו

F5 משיקה שיתוף פעולה עם פרטנר עסקים בישראל

פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק

חברת F5, העוסקת באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת השת"פ, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

פרטנר עסקים מספקת שירותי תקשורת ומערכות מידע, הכוללים פתרונות תשתיות, שירותי ענן, אינטגרציה ותמיכה לארגונים. מהלך זה הוא חלק מההתרחבות של פרטנר עסקים בשנים האחרונות בשוק האנטרפרייז בישראל, בעולמות האינטגרציה בכלל ובאבטחת המידע בפרט והמשך לביסוסה כשחקן משמעותי בתחומים אלו.

במסגרת שיתוף הפעולה, פתרונות F5 ישולבו בהצעות שיווקיות כדאיות של פרטנר, הכוללות את שכבות התקשורת הנייחת והסלולרית של פרטנר עם עולמות אבטחת המידע והסייבר של F5. בינואר האחרון הוטמע פתרון הגנת ה-DDOS החדש והמתקדם של F5 בענן של פרטנר, ממנו כבר נהנים לקוחות מעולמות הפיננסים, הקמעונאות והתעשיה.

יעקב (קוקי) טרוזמן, סמנכ"ל החטיבה העסקית ומכירות בפרטנר ציין כי "בתקופה האחרונה חלה עלייה חדה במתקפות סייבר על חברות וארגונים במשק. על מנת לחזק את מעטפת פתרונות אבטחת המידע של פרטנר עסקים, בחרנו לחזק את שיתוף הפעולה עם חברת F5 ואנו בטוחים שמהלך זה ייתן מענה כולל ואיכותי ללקוחותינו העסקיים".

חברת F5 מספקת פתרונות, שירותים ואבטחת מידע בעולם היישומים לארגוני אנטרפרייז. החברה מציעה מגוון פתרונות הגנה לכל שכבות הארגון, בהם פתרונות איזון עומסים, אבטחת גישה ליישומים ארגוניים, הגנה על יישומי מובייל, חסימת כתובות IP, טיפול בתעבורה מוצפנת ומניעת התקפות פישינג וכן שירותי Silverline, הכוללים אבטחת WAF.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, אמר כי: "פרטנר מובילה פרויקטים משמעותיים בארגונים גדולים בישראל, עם צוות מיומן ומנוסה המספק רמת שירות גבוהה. ישראל הינה שוק אסטרטגי ל-F5, שהקימה בה את אחד ממטות הפיתוח הגדולים שלה בעולם. אני משוכנע כי שותפות זו תחזק את הובלתנו בשוק היישומים ואבטחת המידע המקומי ותגדיל את היקף המכירות שלנו".

מוטי בן שושן, מנהל השותפים של F5 בישראל, יוון וקפריסין, אמר כי: "שיתוף הפעולה עם פרטנר הינו מהלך אסטרטגי ממדרגה ראשונה. המיקוד שלה במכירות ויכולתה לספק שירות מקצה לקצה לכל פורטפוליו הפתרונות שלנו, כולל פתרונות אבטחת מידע כגון DDos ו-WAF, הולם את החזון שלנו. כחברה מבוססת שותפים, F5 משקיעה רבות בפיתוח שיתופי פעולה מקומיים ובקידום הידע הטכנולוגי של שותפיה. אנו מברכים על השותפות עם פרטנר ומשוכנעים כי ההשקעה והעבודה המשותפת יישאו פרי בשוק הישראלי".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים