סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות בפתיחת המסחר בארה”ב, נאסדק מאבד 0.5%

אחרי העליות אמש, נרשמת מגמה שלילית בבורסות ניו יורק; תשואות האג"ח יורדות ל-1.43%; ניו נופלת 6.75% אחרי הדוחות

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים קלות, על רקע עליות חדות אמש והיום הטוב ביותר במדד האס אנד פי 500 מיוני האחרון. המדדים נעלו את המסחר סמוך לגבוה יומי לאחר שבוע מסחר שלילי ולחץ של מוכרים על רקע עליה בתשואות האג"ח. שלל חברות פרסמו דוחות (הרחבה בהמשך) בניהן רשת טרגט, אוטוזון זום וידאו ועוד.

תוכנית ההקלות למשק מגיעה לסנאט והם יעבדו על גרסה משלהם לכלכלה האמריקאית, הדמוקרטים רוצים לכלול בתוכנית של 1.9 מיליארד דולר את העלאת שכר המינימום לאחר שזו כמעט ירדה מהפרק בשיחות המוקדמות.

בנושא אחר, נושא מס על העושר עולה שוב לכותרות ע"י הסנטורית אליזבת וורן. אותו המס היה לרועץ עבורה במסעה להפוך מועמדת לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הדמוקרטית. ברני סנדרס עוד מועמד שלא צלח, בעד תוכנית המס השנתית שתעמוד על 2% בשנה להון שנע בין 50 מיליון למיליארד דולר. ו- 3% מס להון של מעל מיליארד דולר.

באירופה מגמה חיובית, הדקס וקאק עולים כ-0.5%, הפוטסי הבריטי עולה 0.7%. חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 60.9 דולר לחבית ומתאוששת מהירידות החדות אמש. הזהב עולה לרמה של 1735 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

ניאו (NIO) פרסמה אמש דוחות בהן דיווחה על הפסד גבוה מהתחזיות ותחזית מכירות חלשה לרבעון הראשון של השנה. המניה יורדת 5% במסחר המוקדם.

קוהל’ס (KSS) עולה 1% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות טובים מהציפיות עם רווח של 2.22 דולר למניה מהם 1.15 דולר בהטבות מס. ציפיות השוק היו לרווח של 1.01 דולר למניה בנטרול הטבות המס. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מוכיחה שבמשבר האחרון לא למדו דבר, והיא תחזיר את תוכנית רכישת המניות ואת הדיבידנדים בשנה הקרובה.

טרגט (TGT) פרסמה דוחות חזקים עם רווח של 2.67 דולר למניה מול צפי של 2.55 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. הכנסות לחנויות זהות עלו ב 20.5% מול צפי לעליה של 16.8%. החברה מדווחת על עליה במכירות דיגיטליות ביותר מפי 2. המניה נסחרת בעליה קלה במסחר המוקדם.

זום וידאו (ZM) עולה קרוב ל 7% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים. החברה הרוויחה 1.22 דולר למניה מול צפי של 0.77 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מספקת תחזית חזקה מאוד לרבעון הראשון, היא מצפה שמיליוני משתמשים ימשיכו להשתמש בפתרונות של החברה.

נובווקס (NVAX) הפסידה 2.7 דולר למניה ברבעון האחרון, גבוה מהותית מצפי להפסד של 1.49 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לציפיות. החברה פרסמה שהחיסון שלה לקורונה יהיה זמין בארה"ב לכל המוקדם במאי וזה תלוי ברגולטורים ומנהל המזון והתרופות. המניה יורדת 4.5% במסחר המוקדם.

אוטוזון (AZO) חברת הריטייל לחלקי רכבים דיווחה על רווח של 14.93 דולר למניה מול צפי של 12.84 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. הכנסות לחנויות זהות עלו ב 15.2% מול צפי לעליה של 8.6%.



הוסף תגובה
  1. 1. אוטוזן azo (לל"ת)

    מאת: צחי25 | פורסם ב- 02/03/21 15:39

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים