סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

המסחר בארה”ב נפתח במגמה מעורבת

לפני הפתיחה פורסם הנתון המקדים והמאכזב לדוח התעסוקה החודשי שיפורסם בשישי הקרוב; הנתון מצביע על יצירה של 117 אלף משרות חדשות מול צפי ל- 225 אלף משרות

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה מעורבת במדדים המובילים לאחר עוד יום תנודתי אמש שננעל בירידות שערים. מדד הנאסד"ק 100 שעלה לפני יומיים כ-3%, השיל 1.7% מערכו. החוזים העתידיים נסחרו בעליות שערים ולבסוף עברו לירידות.

לפני הפתיחה פורסם הנתון המקדים (סקר ה ADP) והמאכזב לדוח התעסוקה החודשי שיפורסם בשישי הקרוב, הנתון מצביע על יצירה של 117 אלף משרות חדשות מול צפי ליצירה של 225 אלף משרות, שהביא לשינוי המגמה בחוזים.

הסנאט ידון היום בחבילת החילוץ בסך 1.9 טריליון דולר למשק האמריקאי ובשלב זה אינו כולל את העלאת שכר המינימום ל-15 דולר לשעה. הנשיא ביידן דוחק בדמוקרטים להיות מאוחדים ולאשר את הצעד בכדי לתמוך בכלכלה. חיסוני הקורונה ממשיכים להיות בראש סדר העדיפויות, הנשיא ביידן אמר שעד למאי יהיו מספיק חיסונים לכל האזרחים המבוגרים בארה"ב, חודשיים מוקדם יותר מהציפיות וזה הודות להתערבות הממשל בשיתוף פעולה בין ג’ונסון אנד ג’ונסון לחברת מרק.

באירופה מגמה חיובית הדקס וקאק עולים כ-0.5%, הפוטסי הבריטי עולה 0.6%. חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 60.4 דולר לחבית. הזהב ממשיך לאבד גובה, נסחר ברמה של  1,716 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

רוס סטורס (ROST) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שפספסה בתחזית הרווח ודיווחה על רווח של 67 סנט למניה, נמוך מהותית מהציפיות לרווח של 1 דולר. הכנסות רשת הדיסקאונט יצאו מתחת לתחזיות ונפגעו קשה במגפת הקורונה בעיקר בשל סגרים ופעילות נמוכה בשוק הליבה, מדינת קליפורניה.

פובו TV (FUBO) עקפה ברבעון האחרון את רף 100 מיליון דולר בהכנסות. חברת שידורי הספורט ברשת הכניסה 105.1 מיליון דולר ומספר המנויים גדל ב-73% ביחס לרבעון המקביל השנה שעברה ועומד על 548 אלף. מניות החברה יורדות 8% במסחר המוקדם.

נורדסטורם (JWN) דיווחה על רווח של 21 סנט למניה מול צפי ל-14 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות הודות לעליה במכירות הדיגיטל שזינקו. החברה הסבירה שנותרה עם מלאי חגים עודף שאותו תצטרך למכור שלא דרך ערוצים דיגיטליים. המניה יורדת 2% במסחר המוקדם.

לאס וגס סנדס (LVS) עולה במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על השלמת עסקת מכירת נכסיה בלאס וגאס לחברת ההשקעות הפרטית אפולו גלובל ו VICI נכסים בתמורה ל- 6.25 מיליארד דולר.

הוולט פאקרד (HPE) עקפה את התחזיות עם רווח של 52 סנט למניה מול צפי של 41 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהיא מספקת תחזית חזקה לרבעון הקרוב ולשנת 2021 כולה.

ליפט (LYFT) מניות החברה עולות קרוב ל-5% במסחר המוקדם לאחר דיווח שלה על נפח נסיעות גבוה ביותר מאז מרץ האחרון, כתוצאה מכך החברה מצפה לדווח על הפסד רבעוני קטן יותר מהאומדן הראשוני.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים