סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עוד יום של מכירת חיסול, נאסד”ק נופל 1.5%

ירידות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק; בורסות אירופה יורדות בשיעור מתון; יציבות בתשואות האגח

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים קלות, לאחר עוד יום של מכירת חיסול אמש. בתחילת המסחר המדדים נסחרו במגמה חיובית או ירידות קלות אולם אלה התחזקו לאורך כל יום המסחר עד לנעילה בנמוכים יומיים. החשש בשוק מעליית תשואת האג"ח הלמה במניות הטכנולוגיה והיטיבה עם מניות הפיננסים שעוד שמרו על מגמה חיובית. התשואות על אג"ח 10 שנים בארה"ב יורדות קלות אך לא בצורה משמעותית.

הנשיא ג’ו ביידן תומך בתוכנית לקצץ את התשלומים שינתנו במסגרת חבילת הסיוע בסך 1.9 טריליון דולר. בתחילה דובר על כך שכל אזרח יקבל 1,400 דולר, אולם כעת הסכים הנשיא לחלוקה על פי הכנסות של בודד, בודד המנהל משק בית ועבור זוג המנהלים משק בית. המבנה יוריד את כמות התשלומים הישירה.

באירופה ירידות קלות, הדקס יורד 0.3%, הקאק נחלש 0.2% הפוטסי הבריטי יורד 0.7%. חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 61.4 דולר לחבית. הזהב עולה לרמה של 1,718 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

ספלאנק (SPLK) - החברה הציגה רווח של 38 סנט למניה מול צפי לרווח של 4 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות ומניות החברה עולות 4% במסחר המוקדם.

אוקטה (OKTA) יורדת 10% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רכישתה של חברה המספקת תוכנה לניהול לקוחות בתמורה ל-6.5 מיליארד דולר במניות. בנפרד מהידיעה החברה פרסמה דוחות עם רווח של 6 סנט למניה מול צפי להפסד של 1 סנט ופרסמה תחזית חלשה לרבעון הקרוב.

וירום (VRM) צוללת 15% מסחר המוקדם לאחר שדיווחה על הפסד גדול מהציפיות למרות הכנסות שיצאו מעל ציפיות השוק.

מרוול (MRVL) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר שעמדה בתחזית הרווח ועקפה בתחזית ההכנסות ברבעון האחרון. אך פרסמה תחזית חלשה לרבעון הקרוב ולשנה כולה.

וולט דיסני (DIS) יורדת אחוז במסחר המוקדם לאחר שדיווחה אמש על סגירה של 60 חנויות בגדים ולבנים ברחבי צפון אמריקה. החברה מצפה להעביר את עיקר המיקוד שלה לחנויות האונליין.

אמזון (AMZN) במשא ומתן עם ליגת הכדורגל בארה"ב בנוגע לרכישת זכויות שידור בלעדיות למשחקי יום חמישי בלילה דרך האמזון פריים. החברה צפויה לשלם עבור זכות זו קרוב ל מיליארד דולר.

אמריקן איגל (AEO) עקפה את התחזיות עם רווח של 39 סנט למניה מול צפי ל-36 סנט בלבד. החברה עקפה קלות את תחזית ההכנסות והציגה רבעון ראשון חזק מזה שלוש שנים בעיקר בזכות צמיחה במותג ארייה להלבשה תחתונה. המניה עולה 5% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים