סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם התיקון האחרון במניית ישראכרט מהווה הזדמנות קניה?

מניית ישראכרט נסחרת לאחר תיקון טכני יורד. הבוקר פרסמה דוחות שנתיים ל 2020

חברת ישראכרט עוסקת בהנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי ובתחום המימון לפרטיים ועסקים. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 2.3 מיליארד שקלים.

החברה פרסמה הבוקר דוחות שנתיים והיא רואה מנועי צמיחה ומתמקדת באשראי צרכני, אשראי ושרותי תשלום לעסקים, הפצת ביטוח ופרסום ושיווק לעסקים. בשנה הנוכחית החברה נפגעה בהכנסות (ירידה של 8.3%) ביחס ל 2019 בשל הסגרים במדינה וירידה בפעילות סליקת האשראי.

ניתוח טכני

מחודשי הקיץ האחרונים המניה נסחרת במגמה עולה. מבנה המחירים הוא כזה שלאחר כל גל עולה המניה נכנסת לתיקון טכני בתוך מבנה המחירים ומשם ממשיכה קדימה לשערים גבוהים יותר.

לאחר ריצה חזקה מאוד מחודש דצמבר האחרון ועד לשיא בינואר (1020 נקודות ל 1290 נקודות) מניה יצאה לתיקון טכני עמוק ומעט ארוך מהמחזורים האחרונים.

בגרף המצורף ניתן לראות שהתיקון האחרון מגיע לרמה של 1120/5 נקודות שהיא גבוה מחודש דצמבר האחרון ותיקון פיבנצ’י 61.8% למהלך העולה האחרון.

ישראכרט – גרף יומי

 מקור: תוכנת בורסהגרף

לסוחרים האופטימיים ייתכן שישנה אפשרות כניסה למניה עם סטופ ברור בסגירה מתחת ל 1120 נקודות. בסטופ הזה יש אמירה, במידה והוא נשבר למעשה התיקון האחרון עמוק יותר מתיקון טכני בריא וייתכן שהמניה תצא למימוש עמוק יותר או סתם לתנועה צידית וחוסר עניין.

עליה מעל 1200 תהיה חיובית ותסמן לכך שהתיקון האחרון הסתיים ופניה של המניה לגבוהים האחרונים סמוך ל 1300 נקודות.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. הגרף שצורף אינו יומי

    מאת: Ys2019 | פורסם ב- 17/03/21 14:04

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים