סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אקסל מרחיבה את הפעילות הבינלאומית שלה במפרץ הפרסי

החברה חתמה על הסכם עקרונות עם Ajyal Holding מאבו דאבי להפצת מוצרי הקבוצה בכל מדינות המפרץ

אקסל סולושנס חתמה על הסכם עקרונות עם Ajyal Holding מאבו דאבי, חברת אחזקות מובילה וותיקה הפועלת במספר סקטורים כולל פעילות טכנולוגית ענפה, להפצת מוצריה ומוצרי החברות הבנות לשווקים המוסדיים והממשלתיים במדינות המפרץ.

מהלך זה משתלב עם האסטרטגיה של אקסל להגדיל את הפעילות הבינלאומית כאשר היום לאחר השלמת רכישת השליטה בחמש חברות, יש לחברה מגוון מוצרים ושירותים להציע, חלקם תוך קשר עם חברות בינלאומיות מובילות בתחומן.

רונן שור מנכ"ל אקסל סולושנס אומר: "עתה כאשר הקורונה בירידה נוכל לממש את האסטרטגיה שלנו לפעול בחו"ל בצורה ממוקדת יותר. גם בשנת 2020 חתמנו למשל על עסקאות משמעותיות באפריקה ומזרח אירופה. יש לנו קשרים טובים בכמה מדינות נוספות אותם אפשר להפוך לפרויקטים.

 אקסל וחברות הבנות שלה יכולות להציע כיום מגוון רחב של מוצרים ויכולות והדבר יבוא לידי ביטוי בהכנסות של הקבוצה השנה. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם חברת Ajyal Holding שיכולה לתרום להפצת מוצרי הקבוצה במדינות המפרץ".

מנכ"ל Ajyal Holding מר ראשיד רומייסי אומר: "אנחנו מאוד נרגשים לעבוד יחד עם אקסל סולושנס בכלל ועם חברת צ’יפ.פי.סי בפרט ומאמינים שיש להן מגוון מוצרים איכותי לשוק במפרץ הפרסי. אנחנו צופים לבניית מערכת יחסים ארוכת טווח עם הקבוצה"

את שנת 2020 סיימה אקסל עם הכנסות של כ - 66.3 מיליון ₪, גידול של כ - 50% ביחס ל - 2019, אז עמדו ההכנסות על כ - 44.6 מיליון ₪ ורווח מתואם של כ-3 מיליון ₪ לעומת רווח של כ-2.3 מיליון ₪ בשנה קודמת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים