שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מניית ישראכרט קרובה לפריצת שיא כל הזמנים

מניית ישראכרט חוזרת למדור שלנו 3 חודשים לאחר שסגרה את היעד העולה אותו הצבנו ובפתחו של יעד טכני עולה נוסף לשיא חדש

חברת ישראכרט עוסקת בהנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי ובתחום המימון לפרטיים ועסקים. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 2.7 מיליארד שקלים.

לאחר הדוחות השנתיים בחודש מרץ ניתחתי את המניה בוא ציינתי פוטנציאל עליה ותבנית לאזור של 1300 נקודות. בפועל המציאות והשוק החיובי הביאו את המניה מעבר ליעד לשיאה מאז שהונפקה לפני קצת יותר משנתיים.

 

ניתוח טכני

בחודשים האחרונים המניה ממשיכה להיסחר במגמה עולה ובשלל תבניות טכניות חיוביות שכל הזמן מייצרות עוד ועוד יעדים עולים כלפי מעלה.

בשבוע שעבר ראינו יציאה קדימה של דגל שורי עם יעד עולה לאזור של 1,500 נקודות לערך. בשלב זה קיימת הפרעה משמעותית סביב שיא כל הזמנים ברמה של 1,360+ נקודות שבלם את המניה בשלב זה.

מניית ישראכרט - גרף תקופתי

מניית ישראכרט – גרף תקופתי

המשך מגמה חיובית ופריצת השיא תיתן טריגר טכני חיובי ותיתן חותמת ליעד העולה הקרוב סביב 1500 נקודות. למחזיקי המניה ייתכן והפריצה יכולה לקחת עוד מספר ימים. סטופ טכני עולה לשפל האחרון והוא עומד על אזור של 1270 נקודות.

בהצלחה לסוחרים.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים