סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

אמן חושים לפעילות גיבוש צוות עובדים

אמן חושים יכול מאוד לסייע לפעילויות הגיבוש בעסק. גיבוש עובדים הוא דבר חשוב מאוד בעסקים. כל עסק, קטן או גדול, זקוק לצוות עובדים המתנהל כצבא חזק

כאשר המערכת עובדת טוב אתם יכולים להשיג כל מטרה עסקית, אך כאשר העובדים עסוקים בריבים אישיים וחוסר שיתוף פעולה הם מאבדים את הדרך והדבר משפיע בצורה שלילית על פעילות העסק. היחסים הרעועים משתקפים כלפי הלקוחות והעסק שלכם צועד לכיוון התהום. אתם בכלל לא רוצים להגיע למצב שכזה ולכן חשוב שתמיד תשקיעו בגיבוש העובדים. לא בתור דבר חד פעמי אלא באופן קבוע. עובדים מגובשים מרוכזים במטרות המשותפות, מביאים חדשנות, מגדילים ראש ובונים את ההצלחה של העסק.

חשוב להבין שגיבוש הוא לא סתם יום כיף מהנה לעובדים. גיבוש כן צריך להיות מהנה ומבדר, אך יש לו מטרות מיוחדות ואסור לשכוח אותן. מנטליסט לאירוע גיבוש יכול לאפשר לכם להפיק את המיטב מיום הגיבוש - גם ליצור את האווירה הבידורית והמהנה, אך גם לדעת כיצד לרתום אותה לצורך השגת המטרות של העסק.

היתרונות של אמן חושים לפעילות הגיבוש

מנטליסט לאירוע גיבוש עונה היטב על הצרכים המיוחדים של האירוע. אך לפני הכל חשוב להדגיש שאופי המופע מקל גם על ההתארגנות הלוגיסטית. אין צורך בתשתיות מיוחדות, אין צורך בבמה ותאורה, הכל פשוט וענייני ואפשר לעשות זאת אפילו באולם הישיבות של החברה או בכל מקום שתבחרו לקיים בו את האירוע. אולי יש צורך באיזו מערכת הגברה אך באמת שמדובר בדברים בסיסיים. אז אם החלטתם להזמין אמן חושים לאירוע כבר פתרתם את עצמכם מהתעסקות בלוגיסטיקה והכנות רבות. כך תוכלו להקדיש את תשומת הלב לתוכן והערכים החשובים של הגיבוש.

אמן חושים קודם כל מעניק לכם מופע בידורי. זה מאפשר לכולם להתנתק מהאווירה של המשרד ולהיות נינוחים יותר. כך העובדים נפתחים ומשתחררים מכל הכבלים, כך אתם מכינים את הקרקע לצורך הטמעת הערכים החשובים לארגון. אמן חושים עורך מופע המשתף את הקהל ומאפשר לכולם לראות אחד את השני בגובה העיניים, בצורה אנושית. כאן הבדלי התפקידים והמעמדות בארגון מקבלים מקום משני ונוצרת תחושה משפחתית.

יתרון נוסף של מנטליסט לאירוע גיבוש הוא התאמת התוכן והמבנה של המופע אל הקהל ואופי העסק. אמן חושים במצב כזה אינו חושב אך ורק על בידור הקהל אלא על הערכים המתאימים עבור הארגון. בעצם הוא לוקח את המופע והופך אותו לכלי חשוב לצורך פיתוח מנהיגות, הקשבה, שיתוף פעולה, ביטוי של יכולות אישיות ואפילו מחשבה מחוץ לקופסה. המופע של אמן חושים הוא מופע מעצים, גם ברמת הפרט וגם ברמת הצוות. פתאום כאשר הלחצים של המשרד מתפוגגים העובדים מגלים את היכולות האישיות וגם את הכוח שלהם בתור צוות.

מנטליסט לאירוע גיבוש יכול לסייע למחלקת כוח האדם וההדרכה בארגון להטמיע את הערכים החשובים ולחולל שינוי בהתנהלות הארגון ביום יום, וביכולת הארגון להשיג את מטרותיו האסטרטגיות. 

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים