סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

אספנות כפייתית וזבל בדירה של בן משפחה שמסרב להפסיק לאגור

אגרנים כפייתיים אוגרים ללא הפסקה, למה הם עושים את זה ואיך מתמודדים עם בן משפחה שמסרב להפסיק לאגור?

יש שאלות שאפשר לענות עליהן ויש שאלות שקשה לענות עליהן אבל אפשר בהחלט לקבל על אודותיהן את התשובות אם פונים אל איש מקצוע עם ניסיון ויכולות לקחת את בן המשפחה שלכם ולהתייחס אליו כאל משהו שהוא מעבר לפרויקט או עבודה.

צריכים עזרה? בן משפחה שלכם אוגר כמויות של זבל ומעבר לרצון שלכם לפנות את הזבל אין לכם מושג למה הוא ממשיך לעשות את זה ולסכן את חייו ואת חיי הסביבה שלו? זקוקים לפינוי דירה מלאה זבל ואשפה של אגרן כפייתי וניקיון הנה כמה דברים שרצוי שתקראו לפני שתחליטו אם לפנות למפנה מקצועי או שתעשו זאת בכוחות עצמכם.

אגירה ואספנות – מאיפה זה מתחיל ומי אוגר יותר?

המחקרים והסקרים מדברים בעד עצמם, אי אפשר להגיד שגבר אוגר יותר מאישה או אישה אוגרת יותר מגבר, לפעמים זה אפילו קורה יחד בשל שנים של חוסרים, עוני ולא זה לא בא לידי ביטוי רק בקרב ניצולי שואה, כולם יכולים חלילה למצוא את עצמם אוגרים ליום המחר ואז זה בהחלט עלול להיות מאוחר מדי.

הצורך לאגור, לאסוף ללא הבחנה, קניית בגדים, העלאת מוצרים שבורים הביתה, תחתונים בלויים, בגדים בלויים אריזות של מזון, עיתונים, כלים, ניירות בקבוקים וכל מיני מוצרים וחפצים שיהיה קשה להבין את עצם אגירתם. את כל זה מכיר שי פינוי דירה העוסק במלאכת פינוי הזבל מדירות זה שנים. במעשיו מסייע שי פינוי דירה לכל מי שמבקש לסלק את הזבל והפסולת מהדירה שהרי לא קל למצוא מישהו שיסכים או יוכל להתמודד עם כמויות של זבל כל כך גדולות ובו זמנית לשכנע את האדם שעושה זאת לחדול מאגירתו.

בעוד האגרן או האספן או האספנית אוגרים לכמויות הזבל ומה שלא מובן ומקובל עליכם מקובל עליהם עד כדי כך שהם כועסים, זועמים ובמקרים מסוימים עלולים להוות סכנה לכל מי שימנע מהם להמשיך לעשות את "מה שהם הכי אוהבים לעשות". לא מורידים, לא מזיזים ובטח שלא זורקים אומר שי פינוי דירה שעוסק במלאכת פינוי האשפה לאתרי אשפה על פי חוק אבל על הדרך יודע את נפש האדם ועושה את הדברים רק באישור מלא והסכמה של כל הצדדים.

גם אנשים שחיים במערכת יחסים עם אגרן אם ולו לרגע יבקשו לפנות את הזבל יסתכנו בהתנהגות שלא הכירו ולעיתים גם אם אוהבים עד אין קץ את בן או בת הזוג האגרנים שיקרים לליבם יוותרו אליה עליהם ויעדיפו להמשיך לאגור.

כן, זה בהחלט נשמע לא פשוט אבל החדשות הטובות הן שאפשר בהחלט לחיות את החיים מנקודה חדשה וטובה יותר. אפשר להזמין אורחים בשבת, אפשר לחדש קשרים ישנים ובעיקר אפשר לחיות בדירה חפה מפסולת! הכול תלוי בעיתוי של המשימה, בעדינות, בהכרת הרגשות של האדם שעומד מולכם ובצורך האמיתי לעזור לו "להיגמל" מהאגירה.

איך עוזרים לאגרן להפסיק לאגור? פינוי זבל ופסולת מדירה

אם הגעתם עד לשלב זה של קריאת המאמר כנראה שכל הדברים די מוכרים לכם ואתם באמת ובתמים שואלים איך מסלקים כמות כל כך גדולה של זבל בלי שתהיינה צעקות או התנגדות מצד בן המשפחה שמתקשה להפסיק לאגור?

לעולם, אבל לעולם אין להשתמש במילים שמביעות את חוסר הערך שלכם כלפי כמויות הזבל שכל כך חשובות לאגרן. בשלב הזה חשוב להציע לאגרן כל מיני הצעות וביניהן גם קניית הזבל כך שאם תציעו זאת תגרמו לו להרגיש פרקטי, יעיל ובגדול שהוא בהחלט מועיל בדרך כזו או אחרת לעולמו, לסובבים אותו ולכם.

הכול בנחת, ברוגע, אפשר בהחלט להציע סכום כסף "ולרכוש" את כמות הזבל כך שקרוב המשפחה שלכם ישתכנע ותתחילו את הפינוי עצמו. ראיתם בעיניכם את כמות הזבל ונחרדתם? בצדק! אולי כבר את המשימה הזאת עדיף להשאיר למפנה דירות מקצועי ורגיש שיודע איך לגשת אל האגרן, לצאת עמו במשא ובמתן ולתת לו את התחושה שלמישהו כן איכפת.

איך מפנים ופסולת מדירה? שלב ההסכמה

פינוי הפסולת "שנקנתה" על ידי המפנה תפונה מהנכס ישירות אל מכולה מיוחדת שייעודה מאגר האשפה העירוני, זה המותר ויכול למנוע קנסות או סיכונים. הזבל יפונה ואם יהיו דברים שהאגרן "לא ישלם וישאיר לעצמו" אפשר לייעץ לו ולאחסן אותם במקום אחד בו יחליט לשכן את כל החפצים "שלא נקנו".

בין לבין שהאשפה נאספת ישירות אל המכולה בין שיהיה זה המפנה או אתם חשוב להפגין רגשות ללא שיפוטיות, אכפתיות, הכלה הבנה כי עומד מולכם אדם שזו מהותו וייקח זמן לסגל שאותו לחיים חדשים. רוצים לסגל לו עתיד חדש? קחו בחשבון שזה ייקח זמן וזה בסדר! כל דבר בעיתו.
הפינוי עצמו יתבצע בכלים מיוחדים, לעיתים מנוף חלון באין מעלית, בגדים מתאימים, הנעלה מתאימה וכל מה שיהפוך את זה לפחות מסוכן במינימום זמן ומקסימום של תוצאה.

מה קורה אחרי שכל הזבל מתפנה מהנכס? החיים שאחרי

את הרגע של אחרי אי אפשר לשכוח, פתאום הכול כל כך נקי, מצוחצח שאין לתאר, אפשר לראות את הבית עדיין נגוע בכל מיני זוחלים אבל שאותם ימגר המפנה אם תבחרו בו לביצוע המשימה בחומרי הדברה מהטובים ביותר לצד ניקיון נשנה וחוזר של המקום.

שיפוץ קל וזה כמעט קורה, כל הרהיטים חזרו למקומם ופתאום אם מתעמקים אפשר לראות אנחת רווחה יוצאת מהאדם שיקר לליבכם באמת.

אפשר לחיות, אפשר לחייך, אין יותר כעסים ומישהו מולכם מודה שהנה, הפינוי הזה עזר בהרבה ובאשר למפנה? למה אתם צריכים אותו? בגדול פינוי זבל הוא פינוי מאתגר וזו עוד בנימה עדינה, לכן במעמד הזה חשוב מאוד לבחור מפנה שיכול להעריך לכם את זמן הפינוי, לדרוש את העלות המתאימה בלבד ובסופו של דבר לגרום לפרץ של אושר שסביר להניח שלא יהיה אפשר להשיג אם מתמודדים עם פינוי פסולת לבד!

פינוי זבל? פסולת? יש פינויים יוקרתיים שמגיעים עם צוות עובדים נאמן ומיומן שעושה זאת בדרכים המקובלות ובסופו של דבר מגלה לכם שכל שקל ששילמתם היה שווה את זה!

צריכים מישהו שלא רק יודע לפנות אלא גם להקשיב ולהכיל אין ספור מקרים של פינויים מהסוג שלא הכרתם. זקוקים לעזרה? ניסיתם כבר הכול וכמויות הזבל בלתי נתפסות? אין טוב ממראה עיניים

חפשו בגוגל מפנה דירות מקצועי שמתמחה בפינוי דירות עמוסות פסולת של אספנים כפייתיים ומבצע ניקיון כולל חיטוי – פגישה אחת, תכנון אחד ויציאה לחיים חדשים - חיים חדשים למי שאתם אוהבים באמת.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים