סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

חברות תמא 38 מובילות בישראל

ההתחדשות העירונית בארץ צוברת תאוצה ולמרות עיכובים בשנתיים וחצי האחרונות בשל העדר ממשלה יציבה, נראה כי נעשים מאמצים מצד כל הגורמים והפרויקטים מתנהלים ביתר שאת

פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים כבר לא מעט שנים חלק מהנוף הישראלי, כאשר בכל עיר כמעט תוכלו למצוא אזור בניה או בניין תחת שיפוץ או פינוי ובינוי. אך יחד עם זאת במיוחד כאשר אתם תושבי הבניין המיועד לשיפוץ, ישנה חשיבות גדולה מאוד בכל הקשור לידע שלכם בנוגע לחברות העוסקות בפרויקטים אלו של ההתחדשות. חשוב לדעת כי כיום בישראל ישנן עשרות חברות שונות העוסקות בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית, חלקן הגדול של אותן חברות תמא 38 הן חברות מומלצות עם ניסיון אך יש גם כאלו שפחות.

א. אדלר נכסים

אחת החברות הוותיקות כיום בארץ כאשר רוב פועלה הוא בתחום היזמות והתחדשות העירונית, הייתה לאחת החברות הראשונות שסיימו פרויקט תמא 38/1 אשר נבנה בעיר ראשון לציון. החברה חרטה על דגלה ביצוע פרויקטים ברמות הגבוהות ביותר, יחד עם עמידת זמנים נוקשה ושלל בעלי תפקידים האמורים לפקח על העבודה ועל עמידה בלוחות הזמנים. בכל פרויקט שהחברה מקימה, היא דואגת גם כן להקים משרד צמוד לאזור הבניה על מנת להנגיש מידע לתושבי הפרויקט ודואגת למענה אנושי במהלך כל הליך הבנייה.

אדם שוסטר

החברה מורכבת משני חברות שונות אשר יחד מגיעות לכדי 40 שנות ניסיון בבנייה הישראלית, אך יחד עם זאת החברה מתפרסת גם בלא מעט פרויקטים בחול ובארצות הברית בפרט. אלו מאפשרים לחברה להנות ממונטין גבוה, הון עצמי רחב המאפשר בחירה מדויקת של פרויקטים ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים. ובכל הקשור להתחדשות עירונית החברה נמצאת בהליכי בנייה של מעל ל100 יחידות דיור ובמקביל גם פיתוח של עוד 400 יחידות, אשר נמצאות תחת הליכים של פינוי ובינוי.

התחדשות אורבנית

החברה הוקמה בשנת 2005 וכל ייעודה היה לעסוק בפרויקטים של התחדשות עירונית, היא גם הייתה מבין החברות הראשונות אשר קיבלו היתרי בניה ברחבי ברחבי גוש דן ובערים כמו רמת גן וקריית אונו. יחד עם זאת החברה הייתה מבין הראשונות אשר סיימה בנייה מסוג זה בערים כמו רמת גן, תל אביב וקריית אונו. אחד הפרויקטים העכשווים של החברה נמצאים ברחוב זמיר בקרית אונו, שם יעברו תשעה בניינים עיבוי ובינוי והוספה של עוד כ60 יחידות דיור חדשות. במקביל ישנם תכנונים עתידיים בערים כמו תל אביב וירושלים האמורים להוסיף קרוב ל500 יחידות דיור שונות

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים