סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

חמישה דברים שכל בית עסק צריך

מקימים עסק או מתחזקים חברה קיימת? אספנו עבורכם מספר אביזרים ושירותים בתקציב שיכול להתאים לכל כיס העשויים לשפר באופן מהותי את יעילות העסק, למשוך לקוחות ואף להציל

אתר אינטרנט רספונסיבי

כיום, אתר אינטרנט לעסק אינו בגדר מותרות, אלא אמצעי שיווקי חשוב שיכול לחשוף את העסק ללקוחות פוטנציאליים. על־פי סקר של איגוד האינטרנט הישראלי שפורסם ביולי 2020, כ־85% מהמשתמשים באינטרנט בישראל ביצעו לפחות קנייה אחת ברשת בחנות ישראלית. לפני שני עשורים היינו מתמקדים בהתאמת האתר לצפייה ממסך המחשב, אך כעת מרבית הלקוחות הפוטנציאליים נכנסים מהטלפון הנייד. לכן, חשוב לבנות אתר אינטרנט שמעניק חוויית גלישה אופטימלית ללקוחות המשתמשים בסלולר. אתר זה נקרא "אתר רספונסיבי" והוא מתאים את התצוגה שלו למגוון גדלים של מסכים כמו: טאבלט, טלפונים ניידים, מסכי מחשב ואפילו מסכי טלוויזיה גדולים המחוברים לרשת.

תיק עזרה ראשונה

אביזר חשוב נוסף בעסק הוא תיק עזרה ראשונה בסיסי הכולל את כל המוצרים שיכולים לסייע לעצור דימום, להילחם בזיהום או לטפל בכווייה. בתיק הזה מומלץ שיהיה: פד אלכוהול ואלכוהול נוזלי לחיטוי, חוסם ורידים, פלסטרים וגאזה סטרילית, כפפות לאטקס, פינצטה, תחבושות אלסטיות, צמר גפן, תרופות להורדת חום, ג’ל לטיפול בכוויות או עקיצות, מספריים לעזרה ראשונה וצמר גפן.

אתם יכולים לקנות תיק עזרה ראשונה מוכן או לבחור כל תיק שעשוי מחומר עמיד בפני לחות ושאינו מתכלה במהירות (שקית ניילון או נייר אינה תחליף הולמת לתיק PVC מקצועי). את התיק כדאי למקם במיקום נוח לשליפה מהירה וליידע את העובדים על קיומו.

דפיברילטור

אם העסק נמצא במשרד פיזי (ואינו רק עסק וירטואלי) חשוב לדאוג לבריאותם של העובדים. הידעתם כי אחד המקומות הנפוצים ביותר שבו אנשים חווים אירוע לב הוא במקום העבודה? הדבר נובע הן מהשעות הרבות שאנשים שוהים במשרד והן מלחצים שונים הקשורים לעמידה ביעדים או ויכוחים עם עמיתים לעבודה. כל אדם יכול להציל חיים של עמית לעבודה באמצעות מכשיר המכונה דפיברילטור. זהו מתקן קל להפעלה המוצמד לגופו של אדם שחווה אירוע לב וגורם לשוק חשמלי רגעי.

כאשר הלב נחשף לשוק חשמלי, פעולתו עוצרת לרגע ואז הוא יכול לפעול שוב באופן סדיר. הדבר דומה לפעולה של כיבוי והדלקה של מחשב או מכשיר טלפון בעת תקלה. מכשיר זה משמש גם להחייאה במקרה שהדופק עצר. ניתן לרכוש יחידות הכוללות הוראות בעברית וכן משמיעות פקודות המסייעות למפעיל להשתמש במכשיר בעת חירום.

מכונת קפה ושתייה

מתקנים נוספים שהופכים את חייהם של העובדים לקלים ונעימים יותר הם מכונות שתייה חמה וקלה. אפשר לבחור במכונות קפה חשמליות מושקעות עם מגוון פעולות או במכונת קפה ידנית להכנה של מספר מצומצם של סוגי קפה. בנוסף, כדאי למקם במטבח המשרד גם מכשיר הכולל מים מינרלים קרים וחמים לשימושם של העובדים. הפסקות השתייה מאפשרות לעובדים "לנקות את הראש" לרגע קל באמצע יום עמוס, ולחזור לעבודה מרוכזים יותר.

מרכזייה חכמה

כיום, עסקים רבים בוחרים גם לשדרג את העסק ולעבור למרכזייה חכמה. אפשר לבחור במרכזייה אנאלוגית עם מגוון פעולות כמו הקלטה והעברת שיחות או במרכזיית ענן חכמה המאפשרת יצירה של אין־ספור שלוחות בתוך המשרד והפנייה לשלוחות לטלפונים ניידים. ההתקנה של המרכזייה הזו פשוטה מאד והיא יכולה לשדרג משמעותית את התקשורת הנכנסת והיוצאת לעסק.

לסיכום, אם אתם חושבים על דרכים לשדרג עסק קיים או מתכננים פתיחה של משרד חדש, כדאי להוסיף את כל האביזרים והשירותים שציינו לעיל, ולחשוב על דרכים נוספות להיטיב את חיי היום־יום של העובדים במשרד.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים