סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

איך מכינים את החיים לתקופת הפנסיה?

לאורך השנים, עבדת קשה כדי לבנות לך ולמשפחה שלך עתיד בטוח ויציב. עכשיו, נראה שהיום בו ניתן יהיה ליהנות מהפירות קרוב מאי פעם

ימי הגמלאות שלך אמורים להיות היפים והמאושרים בחייך. זה הזמן לעשות את כל מה שתמיד חלמת ולהתמקד בדברים החשובים באמת. אז כדי מומלץ לעשות זאת נכון?

כדי להבטיח שנוכל למצות את המיטב מההזדמנות הזו, חשוב שנדע מהו אושר עבורנו, אילו חלומות נוכל להגשים עם כל הזמן הפנוי וכמובן, יותר מכל – איך נוכל להרשות לעצמנו את כל התוכניות שלנו. אספנו כאן כמה טיפים יעילים שיסייעו לך להעביר את הפנסיה בבריאות טובה, בתחושת מימוש ועם כל הפנאי והנוחות הנדרשים.

זה הזמן להשקיע בבריאות שלך

ניהול ופיתוח קריירה דורשים מאיתנו להקריב לא מעט. אנחנו מפסידים זמן עם המשפחה, מכלים הרבה מכוחותינו ובמקרים מסוימים, עשויים לוותר על רגעים משמעותיים בחיים כדי לקדם את המסלול המקצועי שלנו. לעתים קרובות, האילוצים האלו מגיעים גם במחיר הבריאות שלנו. לא תמיד קל לנו לשמור על שגרת פעילות גופנית מסודרת ועל תזונה נכונה עם כל ההתרוצצויות שהיום שלנו גובה מאיתנו.

עכשיו, כשיש לנו את כל הזמן שבעולם, זה הזמן להשקיע בגוף שלנו. במיוחד עכשיו, כשאנו מתקרבים לגיל השלישי, התחזוקה השוטפת הזו יכולה לתת לנו הגנה חשובה נגד כל אתגרי הגיל. מהרשמה לחדר כושר ועד השתתפות בסדנאות בישול בריא, יש לא מעט פעילויות שיאפשרו לנו לאמץ הרגלים חדשים ומיטיבים.

להכין רשת ביטחון

על אף שימי הפרישה טומנים בחובם לא מעט הזדמנויות להעשיר את חיינו, גיל הזהב מביא איתו בשלב כזה או אחר לא מעט אתגרים. ככל שאנו מתבגרים, אנו עשויים לגלות שפעילויות שבעבר היו עבורנו דבר של מה בכך, הולכות ונעשות מאתגרות. המעגלים החברתיים שלנו מצטמצמים ואם לא נקדיש לכך תשומת לב, אנו עשויים לגלות שקשה לנו מאוד לנהל חיים מלאים ובריאים ונתעמק במה שפחות טוב.

לכן, חשוב שנדאג לעצמנו מבעוד מועד שנדאג מראש לעתידנו. כיום יותר מאי פעם ישנו מגוון אפשרויות של בחירה בין קהילות דיור מוגן יוקרתי בתל אביב.חשוב לשים דגש על עתיד שלכם אבל גם להנאות מההווה עם מתחמי דיור מוגן הכוללים פעילויות חדשות, ליהנות מחיים חברתיים עשירים וליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לעשות סדר אחת ולתמיד בכספים שלך

האם כבר עשית תכנון פרישה? מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיאפשר לך לחשב בדיוק כמה קצבה תחכה לך בגיל הפרישה, עם כל ניכויי המס והחסכונות הנלווים שעמדו לרשותך. זה הזמן לתכנן אסטרטגיה לחיסול כל החובות שלך ולחפש אפיקי השקעה יציבים ובטוחים שיבטיחו שתמיד יהיו לך האמצעים לכל הדברים החשובים לך – מסיוע לילדים ועד טיול מסביב לעולם שתמיד חלמת לעשות תתפלאו, אבל גם אם חשבתם שאתם יודעים הכל תוכלו לחסוך קצת ולכלכל את צעדיכם בתבונה גם בגיל הזהב.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים