סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

מבלים בפקקים? הסוף לזמן המבוזבז

מה אם נגיד לכם שאפשר לוותר על בזבוז הזמן בפקקים, ולהשתמש בו כדי לייעל את הלו"ז היומי?

כמה אנחנו מבלים בפקק?

פקקי תנועה הם עניין מתסכל שהפך לנושא מרכזי על סדר היום של הציבור ומקבלי ההחלטות, ובצדק:

ישראלי ממוצע מבלה בפקקים 200 שעות בשנה. זהו מספר שעות ששווה לחודש עבודה שלם!

רוב השהייה שלנו בפקקים, היא לצורכי עבודה, אך בסיכומה של שנה, אנחנו מאבדים חודש עבודה שלם רק בגלל הבילוי בפקק. זהו אבסורד של ממש, שכמעט כולנו מרגישים וסובלים ממנו.

התסכול שבעניין מאוד מובן, בהתחשב בעובדה שרוב האנשים העובדים, סובלים ממחסור בזמן, גם בחיי העבודה וגם בחיים האישיים. לכבישי ישראל מצטרפים בכל שנה מאות אלפי רכבים חדשים, ולכן המצב רק מחמיר. זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה, ולאמץ את הדרכים שמאפשרות לנצל את הזמן בפקק, ולהפסיק לבזבז לחינם זמן יקר.

קרדיט : Sajidkhan494@Fiverrr

במילים אחרות, אנחנו חייבים להפוך את השהייה בפקק לחלק פרודוקטיבי מיום העבודה.

איך ועל מה אנחנו מבזבזים את הזמן?

מספר הנוסעים הממוצע ברכב בישראל, הוא 1.2. כלומר, רובנו נמצאים ברכב לגמרי לבד במהלך הנסיעה.

אדם שנוסע לבד ברכב, יכול לעשות שתי פעולות עיקריות, שגם מותרות על פי חוק: להקשיב, ולדבר. בזמן נהיגה, אסור לנו לעשות שום דבר שיעסיק את העיניים או הידיים שלנו, אבל לשוחח בהחלט מותר.

לכן, רבים מאיתנו מנסים "להעביר את הזמן" בשיחות חולין. סביר להניח שגם לכם יש את החבר שמתקשר כי משעמם לו בנסיעה, ומבקש לנתק מיד כשמגיע ליעד. אחרים מעבירים את הזמן במוסיקה ובתוכניות רדיו, אבל אם נודה על האמת, זו ברירת מחדל שנועדה להפיג את השעמום, ואין לה תועלת ללו"ז שלנו.

אז מה כדאי לעשות?

דמיינו עוד בוקר שבו אתם ממהרים לישיבה בעבודה. אתם משתרכים לאיטכם בדרך, WAZE מוסיף למפה עוד תאונה ועוד עיכוב, ואתם מתכוננים לעוד איחור מביך. סביר להניח שחלק גדול מהמוזמנים לאותה ישיבה, נמצאים באותה סיטואציה בדיוק. אז למה לא להתחיל בישיבה?

נכון, כל אחד מכם נמצא ברכב אחר, וישיבה בזום היא לא רעיון נוח ובטוח בזמן נהיגה.

בדיוק בשביל זה פיתחה חברת QCONF שירות טכנולוגי מתקדם לישיבות עבודה טלפוניות. השירות מבוסס על שיחת ועידה מרובת משתתפים: כולם מחייגים לאותו מספר, שכבר שמור מראש באנשי הקשר, ו"נפגשים" על הקו. איכות הקול בשיחות של QCONF גבוהה במיוחד, על מנת לאפשר שיחה קולחת ונוחה, בדיוק כמו במפגש. בנוסף, QCONF מאבטחת את השיחה שלכם באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר, כך שלא יוכלו להאזין לשיחה גורמים שאינם מוזמנים אליה.

תרצו להזמין משתתפים מחו"ל? אין בעיה. אפשר להזמין לשיחה משתתפים ממדינות אחרות ועדיין להבטיח איכות שמע מצוינת, ללא ניתוקים וללא תלות ברשת האינטרנט.

  

קבעו פגישות "אחד על אחד" בחלונות הזמן שהשארתם לנסיעה

גם ישיבות מחוץ לארגון, תמיד עדיף לתזמן לשעות הנהיגה שלכם. אין סיבה שחלונות הזמן שמוקדשים ביומן שלכם לנהיגה, יהיו מבוזבזים. מתוכננת נסיעה של חצי שעה או שעה? אפשר לנצל את הזמן לישיבה טלפונית.

 

ישיבות טלפוניות הן יעילות יותר

אחרי שתתנסו בישיבות עבודה טלפוניות, כנראה שתאמצו את הקונספט גם מחוץ לשעות הנהיגה. ישיבות טלפוניות עם איכות סאונד טובה, הן יעילות הרבה יותר מישיבות זום ואפילו מישיבות פרונטליות. המשתתפים מתרכזים בתוכן עצמו, ולא בצילום של עצמם או של אחרים. ישיבות ללא צילום גם מאפשרות למשתתפים להרגיש נוח ובטוח יותר להשתתף, להעלות רעיונות ולהציף בעיות.

 

איך עושים את זה בפועל?

פשוט: פונים ל – QCONF, מתחברים ושולחים לכולם זימון לישיבה הטלפונית, כולל מספר הטלפון לחיוג וקוד הגישה.

QCONF הקדישה מחשבה ומאמצי פיתוח גם בבטיחות שלכם בזמן הנהיגה: את מספר הטלפון וקוד הגישה, פשוט שומרים ביחד כאיש קשר בסמארטפון. במועד הפגישה, מספיק חיוג אחד. אין צורך להקיש את הקוד בנפרד ולהסתכן בהקלדה תוך כדי נהיגה.

כך, אף אחד לא צריך למהר לישיבה וכולם יכולים להשתתף בה ממקום הימצאם: המשרד, הרכב, הבית או כל מקום אחר.

לסיכום, היום כבר אין צורך לבזבז זמן בפקקים. פשוט קובעים פגישות טלפוניות מאובטחות, עם איכות סאונד מצוינת, ומתחילים את יום העבודה אחרי שכבר סימנתם וי על הפגישה.

אפילו לא תרגישו שהייתם היום בפקק!

 

רוצים להתנסות ולקיים עד 5 ישיבות ללא עלות וללא התחייבות? לחצו כאן

שאלות על שיחות ועידה טלפוניות ... לחצו כאן

 

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים