סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות כלכלה

רשות המסים מאריכה את מועד השבת מענקים עד סוף השנה

הרשות תאפשר למי שקיבל מענק סיוע שאינו זכאי לו לבצע הסדר מיוחד של פריסת תשלומים ללא ריבית עד ל-31.12.22

אחרי מחאה רחבה מצד עצמאים שקיבלו לפתע דרישה להחזיר את מענק הקורונה לו זכו בשנה האחרונה באופן מיידי, מנהל רשות המסים, ערן יעקב, הודיע היום על ארכה נוספת במועד התשלום, עד ה- 31.12.2012.

במהלך תקופה זו תאפשר רשות המסים למי שביקשו וקיבלו מענקי סיוע לתקופת הקורונה ולא עמדו בתנאים שנקבעו בחוק, לבצע הסדר מיוחד של פריסת תשלומים ללא ריבית להחזרת המענקים, כשהתשלום האחרון יתקבל לא יאוחר מיום 31.12.2022.

כזכור, במטרה לתת לעסקים מענה מיידי ובהתאם למדיניות הממשלה, שילמה רשות המסים את מענקי הסיוע לעצמאים ובעלי שליטה ומענקי הסיוע לעסק קטן, במהירות מרבית, על סמך הצהרות המבקשים לפיהן בין היתר, הייתה להם ירידת המחזורים הנדרשת בחוק לצורך הזכאות למענק.

בראשית חודש יוני נפתחה באזור האישי באתר רשות המסים מערכת ייעודית המציגה לגולשים את כל המענקים ששולמו להם, את הירידה במחזורים שנדרשה בחוק ואת הירידה בהכנסות וברווחים שאותו בודק חווה בפועל.

במקרה של מענקים ששולמו ביתר, כשעל פניו לא קיימת זכאות לפי התנאים שנקבעו בחוק, מוצגות מספר אפשרויות להשבת הכספים באתר ובנוסף, הסדר פריסה של מלוא סכום החוב בתשלומים שווים חודשיים ללא ריבית שפריסתם תסתיים לא יאוחר מיום 31.12.22 אותו ניתן לבצע מעתה, כאמור עד ה- 31.12.2021 באמצעות פניה למשרד השומה או המייצג.הוסף תגובה
  1. 1. איזה גברים

    מאת: NINI5528 | פורסם ב- 11/08/21 15:34

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים