שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

הקונים נעלמו מחברת האנרגיה המתחדשת

המשקיעים מתקררים ומניות האווירה מאבדות גובה, האם נראה רמות מחירים נמוכות יותר בחברת האנרגיה המתחדשת דוראל

קבוצת דוראל אנרגיה הינה חברה גלובלית יזמית בתחום האנרגיה המתחדשת. החברה הוקמה בשנת 2007 והונפקה לציבור בבורסה של ת"א ביוני 2020. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.79 מיליארד ש"ח.

ניתוח טכני

מהנפקת החברה לפני קצת יותר משה החברה עשתה חייל ומניותיה זינקו בחדות והסבו רווחים נאים למשקיעים עת הגיעה לשערי שיא סביב 1,800 נקודות ברבעון הראשון של השנה.

בחודשים האחרונים בדומה ללא מעט הנפקות לוהטות מניות החברה אבדו גובה, אך לא ברמה כזו שצריכה או עלולה להדאיג את המשקיעים. החל מחודש יולי חולשה נכרת במניה, בשבועיים האחרונים המניה שוברת שפל על הגרף שהחזיק פעמיים, באוקטובר 2020 ובאפריל השנה ובודקת אותו מלמטה בימי המסחר האחרונים.

https://www.sponser.co.il/technical_analysis/doral23082021.png

דוראל – גרף תקופתי

הירידה מתחת לאזור התמיכה האחרון סביב 1,260 נקודות הגיעה לאחר שבירה של תמיכה גבוה יותר סביב 1,300/30 נקודות שהחזיקה בכל החודשים האחרונים. במילים אחרות שבירת התמיכות המרובות פותחות יעדים יורדים במניה לרמה של 1,060/30 נקודות.

המשך תאוצה מטה תגיע בשבירה של השפל התקופתי מהשבוע שעבר ברמה של 1,160/7 נקודות. כמו שזה נראה בשלב זה המשך מימוש אל עבר היעדים נראה בלתי נמנע בשלב זה.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים