סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

גילת זכתה בחוזה בהיקף של 12 מיליון דולר להפעלת רשת תקשורת בפרו

תספק שירותי תפעול ותחזוקה לתקופה של שלוש שנים לרשת הפס הרחב האזורית; " זוהי אבן דרך המקרבת אותנו להשגת יעד הכנסות חוזרות של 50 מיליון דולר בשנה מפרו"

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, הודיעה היום כי חתמה על חוזה בהיקף של 12 מיליון דולר מהכנסות חוזרות עבור שירותי פס רחב בקוסקו, פרו. שירותי תפעול ותחזוקה יסופקו לתקופה של שלוש שנים לצרכי רשת הפס הרחב באזור.

חוזה זה עבור פרויקט שירות פס רחב אזורי, נחתם לאחר השלמת שלב ההקמה ובדיקת הרשת, אשר הסתיימה בהצלחה בקוסקו מוקדם יותר השנה. גילת אחראית להבטחת שירות אינטרנט בעל ביצועים גבוהים על פני יותר מ-2,000 קילומטרים של סיב אופטי, הכולל יותר ממאה צמתי תקשורת ומרכזי נתונים.

"שירותי התפעול והתחזוקה עבור רשת התקשורת בקוסקו מהווים צעד נוסף במימוש האסטרטגיה של גילת לספק שירות זה עבור רשתות התקשורת בכל ששת האזורים בהם גילת פועלת", אמר אריה רורשטוק, סמנכ"ל בכיר ומנהל גילת בפרו.

"אנו רואים בהישג משמעותי זה פתיחת דלת לצמיחה פוטנציאלית באזורים הנוספים ואבן דרך משמעותית המקרבת אותנו להשגת היעד שלנו להכנסות חוזרות של 50 מיליון דולר בשנה מפרו".

בתחילת החודש דיווחה החברה על הזמנות בהיקף של 17 מיליון דולר שקיבלה חברת הבת Wavestream, שנבחרה לספק מערכות מגברי מצב מוצק (SSPAs)עבור מפעילת לוויין מובילה לתמיכה ב-Gateways של קבוצת לוויינים במסלול לווייני נמוך.

את הרבעון השני של 2021 סיימה החברה עם הכנסות של 56.9 מיליון דולר, גידול של 49% בהשוואה ל-38.3 מיליון דולר ברבעון השני של שנת 2020 וגידול של 27% בהשוואה להכנסות של 44.7 מיליון דולר ברבעון הקודם.

הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP עמד על 0.4 מיליון דולר או 1 סנט למנייה בדילול מלא, בהשוואה להפסד נקי של 3.3 מיליון דולר או 6 סנט למנייה בדילול מלא ברבעון השני אשתקד, ובהשוואה להפסד נקי של 5.2 מיליון דולר או של 9 סנט למנייה בדילול מלא ברבעון הקודם.הוסף תגובה
  1. 1. חוזים כמו חול ואין מה לאכול

    מאת: omriko | פורסם ב- 13/09/21 14:33

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים