סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

נוסטרומו תגבש תוכנית עם אנהאוזר-בוש לאספקת פתרונות אגירה

הפעילות המשותפת תבוצע במסגרת תכנית ההאצה "+100 Accelerator" ותמומן על ידה בסכום של עד 100 אלף דולר

חברת נוסטרומו מדווחת היום על שיתוף פעולה עם חברת Anheuser Busch  חברת משקאות ומבשלות רב-לאומית הנסחרת בבורסה בניו יורק (NYSE: BUD), במסגרתו תגובש תכנית לאספקת פתרונות אגירת אנרגיה בת קיימא בהתבסס על טכנולוגיית IceBrick של נוסטרומו במתקני אנהאוזר-בוש ברחבי העולם.

הפעילות המשותפת תתבצע במסגרת תכנית האקסלרטור 100+, תוכנית האצה לחברות טכנולוגיה. החברה היא אחת מבין 36 החברות שנבחרו לתכנית ההאצה, מתוך 1,300 חברות שהגישו את מועמדותן. התכנית הושקה בשנת 2018 כדי לסייע לאנהאוזר-בוש להשיג את יעדי הקיימות שלה במהירות. השנה הצטרפו לתכנית חברות קוקה קולה, קולגייט-פלמוליב ויוניליוור כשותפות מלאות במימון, לצורך הטמעת חדשנות בת קיימא בשרשראות האספקה שלהן.

במסגרת הפעילות המשותפת, תפתח החברה מפת דרכים וכלים להטעמת הטכנולוגיה שלה במתקני אנהאוזר-בוש לצורך קידום יעדיה בתכנית ההאצה לעניין שילוב אנרגיה מתחדשת, הפחתת פליטת פחמן דו-חמצני וטעינת רכבים חשמליים.

החברה ואנהאוזר-בוש יאספו וינתחו מידע הקשור ל שימושי האנרגיה וביקושי הקירור ממגוון מתקנים, על מנת להעריך את היתרונות הכלכליים והסביבתיים הפוטנציאליים ולצורך פיתוח כלים ומתודולוגיה לשילוב נרחב של הטכנולוגיה. הפעילות המשותפת תבוצע במסגרת תכנית ההאצה ותמומן על ידה בסכום של עד 100 אלף דולר ארה"ב.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים