סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

הום ביוגז מרחיבה את פעילותה בדרום אמריקה עם הסכמים בצ’ילה ופרו

החברה חתמה על הסכמי הפצה בלעדיים לתקופה של שנתיים בפרו ובצ’ילה; המפיצים התחייבו לרכוש כמות מינימלית של מוצרים בסכום כולל של 900 אלף דולר

הום ביוגז, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות ביוגז לשוק הפרטי והמוסדי, הודיעה היום כי חתמה עם חברה המאוגדת בפרו ועם חברה המאוגדת בצ’ילה, על הסכם להפצה בלעדית של מוצרי החברה בטריטוריות אלה.

כל אחד מההסכמים נחתם לתקופה של שנתיים, במהלכה התחייב כל אחד מהמפיצים לרכוש כמות מינימלית של מוצרים בסכום כולל של 450 אלף דולר. במקביל, כל אחד מהמפיצים העביר לחברה הזמנה ראשונה בסכום כולל של כ-78.5 אלף דולר.

אושיק אפרתי, מנכ"ל הום ביוגז, מסר: "אנו שמחים לעדכן על הרחבת פעילותנו בדרום אמריקה, זאת לאחר שחתמנו לאחרונה על הסכמי הפצה בלעדיים בקולומביה ובאל סלוודור. ההסכמים עליהם חתמנו היום עולים בקנה אחד עם יישום האסטרטגיה העסקית שלנו, ואנו פועלים כל העת לייצר שיתופי פעולה נוספים במטרה להרחיב את היקף הפעילות שלנו ברמה הבינלאומית ולהפוך למובילים בתחומנו."

הום ביוגז נסחרת בבורסת תל אביב במדד הקלינטק ובמדד הצמיחה לפי שווי שוק של כ-203 מיליון ש"ח, והונפקה בחודש פברואר השנה. מאז ההנפקה איבדה החברה קרוב ל-40% משוויה, אולם השבוע תיקנה מעט ועלתה בכ-6%.

את הרבעון השני של השנה סיימה החברה עם הכנסות של כ-4 מיליון ש"ח, לעומת הכנסות של 1.3 מיליון ש"ח ברבעון המקביל ושל כ-2 מיליון ש"ח ברבעון הראשון של 2021. בשורה התחתונה רשמה החברה הפסד של 9.7 מיליון ש"ח.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים