סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות קלות בארה”ב אחרי פרסום נתוני האינפלציה

נאסד"ק עולה 0.15%; מדד המחירים לצרכן עלה 0.3%; באירופה ירידות של עד 0.6%; אפל תקיים הערב את אירוע ההשקה השנתי; רדהיל מתרסקת 34%

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר שאמש נרשמה התאוששות קלה מרצף שלילי של 5 ימי מסחר במדד הדאו ג’ונס והאס אנד פי 500.

נתוני האינפלציה לחודש אוגוסט התפרסמו לפני תחילת המסחר ומראים עליה של 0.3% במדד המחירים לצרכן, כאשר תחזיות הכלכלנים דיברו על עליה של כ-0.4% במדד (5.4% במונחים שנתיים). הנתונים מגיעים בעת שבפד מתלבטים בשאלה האם האינפלציה הגבוהה זמנית או שהיא כאן כדי להישאר. התשובה לשאלה זו היא המפתח לקביעת מועד צמצום תוכנית ההרחבה הכמותית. בשבוע הבא יערוך הפד את הועידה הדו יומית של חודש ספטמבר.

באירופה מתנהל יום המסחר בירידות שערים, הדקס יורד 0.1%, הקאק נחלש 0.5% והפוטסי בריטניה נחלש 0.4%. חבית נפט מסוג לייט עולה מעל 70 דולר. הזהב נחלש מעט ונסחר סביב 1785 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות:

אורקל (ORCL) דיווחה על רווח רבעוני של 1.03 דולר למניה, 6 סנט למניה מעל להערכות בשוק. אולם ההכנסות של ענקית התוכנה העסקית יצאו מתחת לתחזיות, על רקע התחרות הגוברת בתחום מחשוב הענן. המניה יורדת ב -3% במסחר המקדים.

אפל (AAPL) – החברה הוציאה תיקון למערכת ה-IOS כדי לטפל בבעיות הקשורות לפונקציות ה- iMessage באייפון. על פי קבוצת המחקר סיטיזן לאב, חברת NSO ניצלה את הפגיעות במכשירים כדי לפרוץ למכשירי האייפון.

קוין בייס (COIN) - מניית מפעילת בורסת הקריפטו עולה ב -1.2% במסחר המוקדם לאחר שבפייפר סנדלר חזרו שוב לדירוג "עודף משקל" על המניה.

הרבלייף (HLF) צונחת קרוב ל-10% בטרום, לאחר שקיצצה את תחזיותיה להמשך השנה. החברה המייצרת תוספי תזונה ציינה רמות פעילות נמוכות מהצפוי של המפיצים העצמאיים שלה, ככל הנראה בשל אי ודאות הקשורה למשבר הקורונה.

אינטואיט (INTU) הודיעה על עסקה לרכישת חברת השיווק הדיגיטלי Mailchimp תמורת כ -12 מיליארד דולר במזומן ומניות. זאת לאחר רכישת חברת TurboTax בשנה שעברה תמורת יותר מ -7 מיליארד דולר. מוקדם יותר החודש דווח כי אינטואיט ומיילצ’ימפ מנהלים שיחות סביב רעיון הרכישה.הוסף תגובה
  1. 1. עכשיו דווקא קפיצה UP (לל"ת)

    מאת: boltrade | פורסם ב- 14/09/21 15:52

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים