סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אינרום במו”מ לרכישת פעילות האינסטלציה של קיבוץ מצר ב-150 מיליון ₪

פעילות ה-SP של הקיבוץ מתמקדת בייצור ומכירה של מערכות צנרת אינסטלציה ואביזרים נלווים להולכת מים חמים וקרים, בעיקר בתחום האינסטלציה הביתית ולמבנים ציבוריים ותעשייתיים

אינרום תעשיות בנייה, העוסקת בייצור, מכירה ושיווק של מגוון מוצרים ופתרונות לשווקי הבנייה והשיפוצים, באמצעות החברות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים שבבעלותה המלאה, נמצאת במו"מ מתקדם לרכישת פעילות ה-  SPמקבוצת מצרפלס שבבעלות קיבוץ מצר, בתמורה לסכום של 150 מיליון ש"ח.

הצדדים פועלים להשלמת גיבוש וחתימת הסכם מחייב לביצוע העסקה, שיהיה כפוף בין היתר לקבלת אישור הרשות לתחרות ותנאים נוספים כפי שייקבעו במסגרתו. ביצוע העסקה צפוי להתבצע באמצעות חברת בת חדשה שתוקם על ידי אינרום לצורך כך ותקלוט את מלוא פעילות ה-SP לתוכה, כשבמועד השלמת העסקה לא תהיינה בפעילות ה-SP, התחייבויות כספיות כלפי בנקים או מוסדות פיננסיים אחרים ולא יתרות מזומנים ושווי מזומנים ("Cash-Free Debt-Free").

פעילות ה- SP ("Super Pipe") ממוקדת מזה עשרות שנים בייצור, מכירה ושיווק של מערכות צנרת אינסטלציה ואביזרים נלווים, המיועדות להולכת מים חמים וקרים, בעיקר בתחום האינסטלציה הביתית ולמבנים ציבוריים, תעשייתיים ואחרים.

ציון גינת, יו"ר אינרום: "רכישת פעילות ה-SP שהינה פעילות מובילה ובעלת מוניטין מצוין בשווקי פעילותה, תהווה מימוש ישיר של התוכנית האסטרטגית של הקבוצה לצמיחה והתרחבות ולהוספת מנועי צמיחה בתחומי פעילויות חדשים, בדגש על פעילויות תעשייתיות המתכתבות עם פעילויות הליבה של הקבוצה ומיקודה בשווקי הבנייה והשיפוצים. הקבוצה תמשיך לשתף פעולה עם הנהלת מצרפלס וקיבוץ מצר אשר בנו בהצלחה רבה את מותג ה-SP ומהווים שחקן חשוב ודומיננטי בתחומי ההשקייה והתשתיות".

נועם שצ’לקה, מנכ"ל אינרום, מסר: "פעילות ה-SP תחזק ותעמיק את הנוכחות של אינרום ומובילותה בשווקי הליבה שלה ותגוון את סל המוצרים והפתרונות שאנו מציעים לקשת לקוחותינו. רכישה מתוכננת זו, הינה בהלימה מלאה לתכניותינו להרחבת פעילויות הקבוצה והיא תעמיק את שרשרת הערך שאנו מציעים לשלבי הבנייה השונים ובכלל.

בכוונתנו להוסיף ולפתח את פעילות ה-SP ולחזקה, כשזו תשתלב היטב בפעילויות הקבוצה ומפעליה. אינרום עם הפנים קדימה, ממוקדת וחדורת מטרה בהובלת שווקי פעילותה השונים, כקבוצה הגדולה והדומיננטית בתחומה."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים