סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

מסכים אדומים בסיום המסחר, תל אביב 35 ירד 0.8%

מדד הבנקים עלה 0.5% בניגוד למגמה; טבע ירדה 2.7% על רקע פער ארביבטראז’: טראלייט זינקה 6.1%; עליות שערים באירופה; החוזים העתידיים נסחרים בעליות של עד 0.5%

הבורסה לניירות ערך בתל אביב סיימה את יום המסחר המקוצר של חול המועד סוכות בירידות שערים על רקע המגמה השלילית בעולם בימי המסחר האחרונים, המושפע מקריסת מניות הנדל"ן בסין וכן מפערי ארביטראז’ גדולים שנפתחו בימי המסחר האחרונים.

מדד תל אביב 35 ירד 0.8%, תל אביב 125 נחלש 0.6%, מדד הבנקים עלה 0.5% בניגוד למגמה ומדד הנדל"ן נסגר ללא שינוי. מבין המדדים הסקטוריאלים בלט מדד טק עילית בירידה של 1.2%. מחזור המסחר במניות הסתכם היום ב-1.3 מיליארד ש"ח, מחזור חריג לימי חול המועד, ומחזור המסחר באג"ח הגיע ל-1.2 מיליארד ש"ח.

במדד תל אביב 125 בלטו בעליות מניות טראלייט שזינקו 6.12% אחרי ירידות חדות ביום המסחר הראשון של החברה בבורסה בתחילת השבוע, דניה קפצה 5.7% ואיי.אי.אס טיפסה 5%. מנגד, המניות הדואליות שחזרו עם פערים שליליים גדולים תיקנו היום וירדו בשיעורים ניכרים. קומפיוג’ן איבדה 4.4%, גילת נחלשה 4.1% ופריון ירדה 3.4%. 

חברת טופגאם המייצרת תוספי מזון למתן בצורת סוכריות גומי, דיווחה היום על הסכם אסטרטגי עם תאגיד בינלאומי המשווק את מוצריו בלמעלה מ-40 מדינות. הלקוח רכש מהחברה מוצרים בהיקף של 700 אלף ש"ח לצורך פיילוט להשקה מוקדמת. מניית טופגאם זינקה 7.3%. 

אולמד סולושנס עלתה 5.5% אחרי שדיווחה על קבלת אישור רישום פטנט בסין עבור אלווטיקס מדיקל. מערכת ה- NobiX של אלווטיקס המושתלת במעי הדק ומעוגנת בקיבה, מיועדת להקטין באופן משמעותי את ספיגת הסוכרים בדם על ידי בידוד המזון המעוכל ממנגנון ספיגת החומרים. 
 
חברת הביומד הדואלית אנלייבקס המפתחת תרופה לטיפול בקריסת מערכות, דיווחה היום על תחילתו של ניסוי נוסף לטיפול בחולי קורונה במצב קשה וקריטי. תוצאות הניסוי יתפרסמו במחצית השניה של 2022, והמניה טיפסה לאחר ההודעה בשיעור של 3.5%.
 
מחר יתקיים יום מסחר מקוצר נוסף בתל אביב שיסתיים בשעה 14:25. גם בשבוע הבא יתקיים מסחר חלקי בבורסה כאשר ביום ראשון יהיה מסחר מקוצר ובימים שני ושלישי לא יתקיים מסחר לרגל חופשת שמחת תורה. מערכת ספונסר מאחלת לקוראיה חג שמח. 


היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים