סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

חברת בת של לודן תספק את מערכת הכרטוס ברכבת הקלה בירושלים

החוזה בהיקף של כ-90 מיליון ש"ח וימשך על פני כ-4 שנים; החוזה כולל התקנה של מערכות הכרטוס ומתן שירותי תחזוקה במשך 25 שנה

חברת שימקוטק שבבעלות מלאה של לודן חברה להנדסה, הודיעה על חתימת חוזה עם חברת שפיר הכולל אספקה ותחזוקה של כלל מערכות הכרטוס במסגרת פרויקט הרכבת הקלה בירושלים, בה זכתה שפיר במכרז ההקמה והתפעול.

לפרויקט מספר שלבים, כאשר שלב הביצוע מתפרס על פני כ-4 שנים. השלב הראשון והמיידי הוא החלפת כל מערך הכרטוס בקו האדום הקיים והארכתו. השלבים הבאים כוללים אספקת מערכות כרטוס לקו הירוק החדש, בהתאם להתקדמות הפרויקט וביצוע תוואי הרכבת.

החוזה כולל התקנה של מערכות הכרטוס ומתן שירותי תחזוקה במשך 25 שנה. תחילתו של ביצוע השלב הראשון הינו מידי. היקף האספקות בחוזה נאמד בכ-40 מיליון שקל ואילו היקף התחזוקה נאמד בכ-2 מיליון ₪ לשנה למשך 25 שנים.

שימקוטק היא חברה המספקת מערכות ושירותי תחזוקה בפריסה ארצית לאוטובסים, רכבות, רבות קלות ורכבלים. החברה פועלת למעלה מ-25% ומציעה פתרונות גם בתחום ניהול ציי רכב הכוללים תוכנת ניהול ציי רכב, מכונות תשלום ותיקוף, אפליקציות סלולריות וכרטיסי אשראי לתשלום, בקרת כניסה ועוד.

להערכת החברה, שיעור הרווח הצפוי דומה לשיעורי הרווח לפיהם החברה נוהגת לתמחר ביצוע פרויקטים ותחזוקה דומים. זכייה זו מצטרפת לזכייה קודמת של חברת שימקוטק בחוזה אספקת מערכות ותחזוקה למטרונית בחיפה.

מנכ"ל שימקוטק אבי ליבר ציין כי "זכייה ביישום מערכת כרטוס בתחום הרכבות הקלות משלימה את כלל תחומי התחבורה הציבורית בהם פעילה החברה בישראל. בהתאם לתוכניות פיתוח התחבורה הציבורית בישראל, המפורסמות על ידי הגורמים הרלוונטיים, הרי שאנו עומדים בפתחה של תקופת פיתוח והשקעה מואצת בתחום בשנים הבאות".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים