סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אולמד סולושנס קיבלה אישור רישום פטנט בסין עבור אלווטיקס מדיקל

מערכת ה- NobiX של אלווטיקס המושתלת במעי הדק ומעוגנת בקיבה, מיועדת להקטין באופן משמעותי את ספיגת הסוכרים בדם על ידי בידוד המזון המעוכל ממנגנון ספיגת החומרים

אולמד סולושנס מדווחת היום כי משרד הפטנטים הסיני אישר רישום פטנט של חברת אלווטיקס מדיקל המפתחת מערכת המהווה פתרון זעיר פולשני והפיך לטיפול בסוכרת מסוג 2 והשמנת יתר. להערכת החברה, הפטנט המצטרף לקניינה הרוחני של אלווטיקס מרחיב את מעטפת ההגנה על טכנולוגיות הליבה ומשכך מעצים את הפוטנציאל המסחרי של המערכת.

מערכת ה- NobiX של אלווטיקס המושתלת במעי הדק ומעוגנת בקיבה, מיועדת להקטין באופן משמעותי את ספיגת הסוכרים בדם על ידי בידוד המזון המעוכל ממנגנון ספיגת החומרים. בידוד זה נעשה על ידי שרוול הצמוד לדופן הפנימי של המעי הדק ומעוגן בקיבה באמצעות מנגנון עיגון חדשני.

המערכת מאופיינת בתכונות ייחודיות ובעיקרן היותה פתרון זעיר פולשני, הפיך, יעיל ובטוח לשימוש במיוחד בהשוואה לפתרונות הקיימים כיום: כגון ניתוחים בריאטריים (ניתוחי מעקף וקיצורי קיבה) בלתי הפיכים הכרוכים פעמים רבות בסיבוכים משמעותיים ודורשים טיפולים חוזרים בשיעור גבוה יחסית.

המערכת משלבת שני מנגנונים עיקריים לטיפול בסוכרת מסוג 2 ובהשמנת יתר: הקטנת ספיגת הסוכרים בדם (Mal-Absorptive) על ידי ה-GDS, ובנוסף מרכיב מונע (restrictive) המושג באמצעות שיטת העגינה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים