סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אלקטריאון קיבלה תקן המאפשר הסעת נוסעים בכלי רכב תוך כדי טעינה

האישור שהתקבל יאפשר את הפעלת קווי השרות הנוכחיים של החברה ברחבי העולם ומהווה אבן דרך חשובה לקראת מסחור הטכנולוגיה של החברה

חברת אלקטריאון מודיעה היום על עמידה בדרישות התקן R10 הבינלאומי, הבודק קרינה אלקטרומגנטית ברכבים חשמליים. מדובר בצעד חשוב בדרך מסחור טכנולוגיית הכביש החשמלי אותה מפתחת החברה. בדיקות התקן כוללות פליטת קרינה אלקטרומגנטית, חסינות מפליטה ממקורות חיצוניים, עמידות בפני תנאי סביבה, רעידות ועוד.

מערכת הטעינה האלחוטית שמפתחת אלקטריאון מאפשרת לרכבים להיטען באופן אלחוטי בצורה בטוחה, בעת נסיעה וחניה ופותרת בעיות אצל מפעלי ציים חשמליים כמו הארכת הטווח וגישה לתשתית טעינה.

האישור שהתקבל יאפשר את הפעלת קווי השרות הנוכחיים של החברה ברחבי העולם: בתל אביב יופעל אוטובוס להסעת סטודנטים מתחנת הרכבת לאוניברסיטה, בשבדיה - הסעת נוסעים משדה התעופה של גוטלנד לעיר וויסבי ובגרמניה – הסעת עובדים מהקמפוס של חברת ENBW לתחנת הרכבת.

קבלת התקן תאפשר קבלת אישור רגולטורי מלא (WVTA - Whole Vehicle Type Approval) לרכבים שונים במסגרת תהליכי אינטגרציה קיימים ועתידיים עם מערכת צד הרכב שמפתחת אלקטריאון, הן לרכבים בשלב הייצור ההמוני, כלומר ייצור רכבים עם מוכנות לטעינה אלחוטית, והן לרכבים שכבר שווקו לצרכנים בכפוף לאישור ותיאום מול היצרנים.

קבלת התקן מחזקת את אסטרטגיית החברה להוספת רכבים נוספים להיצע הרכבים המוכנים לטעינה אלחוטית. בחודשים הקרובים צפוי סיום תהליך האינטגרציה של המערכת עם אוטובוס של חברת IVECO ועם מכונית 500 Fiat חשמלית כחלק מפרויקט "זירת העתיד" בכביש האגרה של חברת Brebemi בצפון איטליה וה eCrafter של חברת VW כחלק מפרויקט החברה בגרמניה.

אורן עזר, מנכ"ל ומייסד שותף באלקטריאון:"עמידה בתנאי התקינה הבינלאומיים מהווה צעד חשוב ומשמעותי בדרך להקמה ותפעול של פרויקטים מסחריים נוספים ברחבי העולם. בנוסף, העמידה בתקן מאפשרת את שילוב המקלט ברכבים חשמליים קיימים ובכך פותחת את האפשרות לבעלי ציים, מפעילי אוטובוסים ומשאיות לטעינה אלחוטית, אפשרות שלא היתה קיימת קודם לכן.

האפשרות להתאים את הטכנולוגיה שלנו לרכבים בתיאום עם יצרניות הרכב, גם לאחר שלב הייצור, פותחת עבורנו אפשרויות רבות להפצת הטכנולוגיה שלנו בשווקים נוספים. אנו שמחים להיות החלוצים בתחום שיאפשרו נסיעה חשמלית תוך-כדי טעינה אלחוטית בפרויקטים שלנו ברחבי העולם".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים