שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מספנות ישראל מזנקת לשיא חדש – האם תמשיך לעלות?

מניית מספנות ישראל נסחרת במומנטום חיובי בחודש האחרון, האם הפעם נקבל מהלך מהותי לאחר פריצת השיא

מספנות ישראל הינה חברת המספנות הגדולה בישראל ועוסקת בתכנון, בניה ותחזוקה של כלי שיט צבאים ואזרחיים. בנוסף, החברה נותנת מתן שירותי נמל והיא מחזיקה בנמל הפרטי הראשון בישראל הנמצא בסמוך לנמל חיפה. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.9 מיליארד ש"ח.

ניתוח טכני

החברה החלה להיסחר לפני שנה ולא עשתה יותר מידי חיל. לאחר יום המסחר הראשון סביב 6,700 נקודות ומסחר סביב רמה זו במשך כחודשיים צנחה המניה לרמות שפל לקראת סיום השנה.

החל מאפריל האחרון הגיע מפנה עם יציאה קדימה גבוה חדש מאז ההנפקה אולם לא כזה שהביא להמשכיות משמעותית. בחודשיים האחרונים למרות תנודתיות ערה יחסית, המניה מתייצבת ונסחרת מתחת לרמות התנגדות סביב 7,600 נקודות שנבנתה בחצי השנה האחרונה.

מספנות ישראל – גרף יומי

נעילה מעל אזור ההתנגדות יביא לטריגר טכני חיובי ואיתות קניה. הסיכוי למהלך עולה מתחזקת אצלי בעיקר בגלל ההתבססות בימים מתחת לרמת ההתנגדות ללא התרחקות ממנה. התבססות שכזו מחזקת את ההערכה לפריצה ויציאה קדימה. יעד קרוב מסומן ברמה של 8,500 נקודות לערך וזה בשלב ראשון.

בהצלחה למשקיעים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
 1. 5. כתוב באופן ברור מעל מה.....

  מאת: דובי | פורסם ב- 26/09/21 12:20
 1. 4. ממונטום חיובי

  מאת: can | פורסם ב- 26/09/21 11:43
 1. 3. * נחשב (לל"ת)

  מאת: לומד | פורסם ב- 26/09/21 11:27
 1. 2. זה מחשב עדיין פריצה ? (לל"ת)

  מאת: לומד | פורסם ב- 26/09/21 11:27
 1. 1. היידה מספנות. לדעתי

  מאת: יהונתן | פורסם ב- 26/09/21 11:14

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים