סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות קלות בפתיחת המסחר בוול סטריט, נאסד”ק מוסיף 0.1%

המדדים המובילים עולים 0.15%; בורסות אירופה צבועות באדום; יציבות במחיר הנפט מעל 80 דולרים לחבית

יום המסחר השני של השבוע בארה"ב נפתח ביציבות עם נטיה לעליות קלות לאחר שאמש ננעלו המדדים בירידות שערים סמוך לנמוכים יומיים. המשך התחזקות מחירי האנרגיה ותשואות אגרות החוב שעלו מעל 1.6 העיבו על השוק אמש. גם היום תשואות אגרות החוב ל-10 שנים נסחרות מעל 1.6% בעוד הנפט נסחר היציבות,

עיניי השוק נשואות כל העת לנתוני האינפלציה והחשש ממנה, מה שמעיב ויעיב בעיקר על חברות הטכנולוגיה שרגישות לנתונים אלה לטוב ולרע.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס יורד 0.4%, הקאק נחלש ב 0.5% ופוטסי הבריטי יורד 0.5%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 0.5% למחיר של 80.9 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחר ביציבות סביב 1760 דולר.

מניות בכותרות:

גלקסו סמית קליין (GSX) - המניה עולה 2.5% במסחר המוקדם בעקבות דיווח ברשת בלומברג כי יחידת מוצרי הצריכה המוערכת ב 54 מיליארד דולר מעניינת מספר קרנות השקעה פרטיות. החברה מסרה שהיא מתקדמת בתוכנית להפריד את היחידה מעסקי הליבה שלה.

סיגנט ג’ולריס (SIG) חברת התכשיטים הודיעה על רכישת המתחרה דיימונד דירקט בתמורה ל- 490 מיליון דולר במזומן. החברה ציינה שהעסקה תוסיף רווחיות באופן מידי. החברה עולה 3.5% במסחר המוקדם.

MGM ריזורטס (MGM) קיבלה העלאת המלצה לתשואת יתר מנייטרלי ע"י קרדיט סוויס. בקרדיט סוויס חושבים שהשוק לא מעריך נכון את החברה לאור השינויים המתמשכים שחלו בה. המניה מגיבה בעלייה של 2.5% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) יצרנית הרכב פרסמה נתון מכירות מהמפעל בסין שעומד על 56 אלף רכבים בחודש ספטמבר האחרון. זהו המספר הגדול ביותר מאז שהחלה לייצר את רכביה בשנחאי לפני כשנתיים.

סקוור (SQ) מקבלת העלאת המלצה למשקל יתר מנייטרלי ע"י אטלנטיק אקוויטיז.

נייקי (NKE) עולה 1.2% במסחר המוקדם לאחר שקבלה המלצת קניה חוזרת מגולדמן זאקס.הוסף תגובה
  1. 1. הכותרת מטעה

    מאת: Naxsus | פורסם ב- 12/10/21 16:38

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים