שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

בחירת ארונות בגדים וארונות ילדים – מה כדאי לקחת בחשבון?

מה כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת ארונות בגדים לבית ומה בנוגע לבחירת ארונות ילדים? להלן כמה טיפים ונקודות שכדאי לקחת בחשבון

לפחות בחלק מהקניות שאנחנו עושים לבית חשוב מאוד לתת את הדעת מראש ולהקדיש את תשומת הלב, הזמן והמחשבה הנדרשים על מנת להבטיח כי רוכשים פריטים מתאימים באמת, כאלו שלא נתחרט עליהם לאחר מכן. זה נכון גם (ובעיקר) עבור פריטי ריהוט גדולים שונים, ובפרט עבור ארונות בגדים – מהרהיטים הגדולים והמרכזיים ביותר בכל חדר שינה בבית. מה כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת ארונות בגדים לבית, ומה ספציפית בנוגע לבחירת ארונות ילדים? להלן כמה טיפים ונקודות שכדאי לקחת לתשומת לבכם:

ארונות בגדים מעץ מלא – האם ומדוע זה משתלם?

במקומות רבים העוסקים בטיפים לרכישת ריהוט, וספציפית ארונות בגדים, תקבלו המלצה גורפת לרכוש רהיטים וארונות מעץ מלא, במקום רהיטים מסיבית או עץ סנדביץ’. האם המלצה זו נכונה ומוצדקת?

ובכן, לפחות במקרה של ארונות בגדים קיים יתרון משמעותי לריהוט מעץ מלא. ארון בגדים מעץ מלא יישמר ויחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר, וארון זה משהו שאנחנו קונים לשנים ועשרות שנים קדימה. לא מוצר מתכלה שאנחנו מתכננים להחליף בתוך שנה או שנתיים. ארונות בגדים מעץ מלא (כמו גם כל פריט ריהוט גדול מעץ מלא) יהיו חזקים ואיתנים יותר, יחזיקו מעמד כל הובלה וכל תזוזה או "התעללות" מצד הילדים או מצידנו לאורך השנים, וישרתו אותנו נאמנה גם בעוד עשור, שניים או אפילו שלושה. מהבחינה הזו, גם אם מחירם מעט גבוה יותר מזה של ארונות מעץ "רגיל", תוספת המחיר בהחלט שווה זאת, ותשתלם בטווח הארוך. חוץ מזה – ריהוט מעץ מלא הוא יפה, מרשים ואסתטי הרבה יותר ממרבית האלטרנטיבות. גם נקודה לקחת בחשבון. דגמים של ארונות בגדים בקטלוג.

בחירת ארונות ילדים - על מה חשוב להקפיד?

מה בנוגע לארונות לחדר ילדים? במקרה של חדר הילדים או בני הנוער חשוב גם כן לבחור בקפידה ארונות בגדים (וארונות בכלל), תוך מתן דגש למאפיינים הרלבנטיים יותר עבור גילאים אלו. למשל – חדרי ילדים ונוער נוטים להתבלגן במהירות ובאופן יומיומי,למגינת ליבן של אמהות רבות. ארון בגדים עם מקומות אחסון רבים, כמו גם ארון המחולק בצורה נוחה ויעילה, יכול לאפשר לחדר להכיל את הבלגאן ולשמור עליו על "אש נמוכה". מרחבי אחסון נגישים ונוחים בארון מאפשרים פשוט לזרוק לתוכו את כל הבלגן בסוף היום (צעצועים, בגדים, חפצים הקשורים לבית הספר וכל דבר אחר), ולסגור את היום עם חדר מסודר ונעים.

גם חלוקה מגוונת ונוחה חשובה במיוחד בארונות ילדים – חשוב שיהיו גם מגירות, גם מדפים, גם שטח לתלייה וגם שטחי אחסון גדולים. את כל זה ניתן למצוא בארונות ילדים איכותיים כיום – זה לא יותר מדי לבקש. דגמים של ארונות לחדר ילדים בקטלוג.

ארונות הזזה וחיסכון במקום

במידה והחדר עבורו רוכשים ארון בגדים אינו גדול במיוחד ועלינו לנצל בצורה טובה כל סנטימטר רבוע ממנו, מומלץ לשקול לרכוש ארון הזזה, כזה אשר דלתותיו נפתחות בהחלקה לצדדים על גבי מסילה, ולא פנימה והחוצה כמו במרבית הדלתות שאנחנו מכירים.

אופן הפתיחה של ארונות הזזה מאפשר לנצל בצרה טובה יותר את שטח החדר, ולא מצריך "לשריין" כמה מטרים רבועים נוספים על מנת שנוכל לפתוח את דלת הארון. זה אולי נשמע כמו מעט, אך בפועל זה יתרון משמעותי אשר הופך את ארונות ההזזה לסוג פופולארי ומבוקש במיוחד של ארונות בגדים.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים