שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

Perimeter 81 הוכרזה כפיינליסטית בקטגוריית פרסי החדשנות של CRN

החברה אשר נמצאת תחת ספרינג וונצ’רס הבורסאית מספקת חשיפה למשקיעים בתחום הסייבר הישראלי

החברה מפשטת את אבטחת הסייבר ואת הגישה לרשת מאובטחת עבור כוח העבודה ההיברידי שלאחר הקורונה באמצעות הפיכת טכנולוגיות אבטחת רשת מיושנות, מורכבות ומבוססות חומרה לפלטפורמת  Secure Access Service Edge  (SASE) יחידה, קלה לשימוש ומבוססת ענן. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי שני בוגרי יחידת העילית של המודיעין בצה"ל, המנכ"ל עמית ברקת וסמנכ"ל הכספים שגיא גידלי, וממוקמת בתל אביב.

החברה גייסה לאחרונה לפי שווי של 520 מיליון דולר, חברת ספרינג וונצ’רס מחזיקה 6.6% בחברה.

Perimeter 81, חברה חדשנית מובילה עבור רשתות תומכות גישה באפס אמון ושירות גישה מאובטח בקצה (SASE), הודיעה כי זכתה לאחרונה בצמד אותות כבוד מ-CRN®, מותג של The Channel Company. CRN כללה את Perimeter 81 ברשימת Edge Computing 100 לשנת 2021, ובחרה בה כמועמדת לגמר פרסי Tech Innovator עבור פתרון Cloud Firewall של החברה בקטגוריית אבטחת רשת.

האצת הנתונים, אימוץ מחשוב הענן והעבודה מרחוק מטילים את הכובד שלהם על אבטחת הקצה. הרשימה השנתית השנייה של Edge Computing 100 מבית CRN מדגישה את הספקים המובילים שמספקים לשותפים בערוצים את הטכנולוגיה לה הם זקוקים לבניית הדור הבא של פתרונות קצה חכמים, שבסופו של דבר מקרבים את איסוף ועיבוד הנתונים אל המשתמשים.

Perimeter 81 הוכרה כמי שסיפקה תוכנית מלאה לאבטחה עסקית טובה יותר עם שירות מאוחד ומבוסס ענן עבור לקוחות ארגוניים, המשלב רשת קצה מוגדרת תוכנה, אימות ממוקד משתמש ובקרת גישה ואינטגרציה חלקה בענן.

פרסי Tech Innovator השנתיים מציגים ספקים חדשניים בערוץ ה-IT הפועלים ב-47 קטגוריות טכנולוגיה שונות תוך שימוש במספר קריטריונים, כולל יכולות מפתח, ייחודיות, כושר המצאה טכנולוגי והיכולת לתת מענה לצרכי הלקוחות והשותפים.

עם Perimeter 81, משתמשים יכולים לנהל ולאכוף את כל מדיניות האבטחה של הארגון שלהם מפלטפורמה אחת שמתרחבת במהירות תוך אספקת הרמות הגבוהות ביותר של אבטחת סייבר. פתרון ה-SASE של החברה מייצג שינוי משמעותי באופן בו צורכים אבטחת רשת.

"ענן וניידות שינו את אופן העבודה שלנו, ופלטפורמת SASE שהתפתחה מכך משלבת תפקודיות רשת ואבטחה לשירות אחד ניתן להתאמת גודל, חסכוני ומבוסס ענן עבור כוח העבודה המודרני", אמר בוב קילברייד, סגן נשיא Perimeter 81 למכירות בערוצים. "ארגונים יכולים להחליף פתרונות אבטחה רבים ושונים עם הפלטפורמה היחידה של Perimeter 81. המטרה שלנו היא לבנות את הפלטפורמה המקיפה והקלה ביותר לשימוש עבור חברות בכל הגדלים, שמסופק בקלות ורווחי עבור שותפי הערוצים שלנו".

מוקדם יותר השנה, CRN® ציינה את Perimeter 81 כספק מתפתח לשנת 2021 בקטגוריית האבטחה כשהיא מתבססת על פתרונות רשת אפס האמון שלה ועל הצמיחה של 300% בעסקי הערוצים של החברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים