שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
הייטק וקריפטו

קונטרסט סקיוריטי מגייסת 150 מיליון דולר

קונטרסט סקיוריטי רכשה לפני כשנה את חברת הסטארט אפ Cloud Essence הישראלית, סבב הגיוס בהובלת מזכיר האוצר של ארה"ב לשעבר, סטיבן מנושין

חברת קונטרסט סקיוריטי, העוסקת בפתרונות אבטחת קוד מהדור הבא, הכריזה על סיום סבב גיוס E של 150 מיליון דולר בהערכת שווי של למעלה ממיליארד דולר. את הסבב הובילה חברת Liberty Strategic Capital, אשר נוסדה על ידי מזכיר האוצר של ארה"ב לשעבר, סטיבן מנושין, יחד עם השתתפות מלאה מצד המשקיעים הנוכחיים של החברה – Warburg Pincus, Battery Ventures, General Catalyst, קרן ההשקעות M12 של מיקרוסופט, AXA Venture Partners ו-Acero Capital.

לקונטרסט סקיוריטי מרכז פיתוח בישראל המבוסס על הרכישה שבוצעה לפני כשנה של חברת הסטארט אפ Cloud Essence שהוקמה על ידי שלושת המייסדים הישראלים, טל מלמד, רם יוניש ואיתי רוזנמן. מרכז הפיתוח הממוקם בתל אביב, נמצא בימים אלו בתהליך גידול מהיר ומוביל את הפתרון הייחודי של החברה לסביבות סרברלס (Serverless) של אמאזון.

ההשקעה הנוכחית תאפשר לחברה יישום של תוכניות התרחבות גלובליות מואצות וזאת לאור הצמיחה המשמעותית במכירות באירופה ואסיה. כמו כן, ההשקעה מספקת לחברה גמישות נוספת כדי להוציא לפועל הזדמנויות עסקיות ורכישות אסטרטגיות.

בסיס הלקוחות של Contrast Security כולל כמה מהמותגים הגדולים ביותר בעולם, כולל BMW, DocuSigh, AXA, Zurich, American Red Cross וארגונים גלובליים מובילים נוספים ברשימת ה-Fortune 500. בנוסף, לחברה שיתופי פעולה עם AWS, IBM, Google, Microsoft ו-VMware כדי לספק אבטחה ליישומי ענן. היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים